Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Gingio 90 tablet

Léky

Gingio 90 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

GINGIO TABLETY je fytofarmakum, (lék vyvolávající rozšíření cév), antidementivum (lék proti úbytku duševních funkcí a schopností), nootropikum (lék zlepšující funkci mozku a jeho metabolismus) v potahovaných tabletách k perorálnímu podání. Složení:1 potahovaná tableta obsahuje:Ginkgo bilobae extractum siccum normatum ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gingio 90 tablet koupíte i tady

Specifikace Gingio 90 tablet

Kategorie Léky
Výrobce SANDOZ
Nejnižší cena 149 Kč

Přípravek se používá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti, snížená schopnost soustředění, deprese, závratě, hučení v uších a bolesti hlavy, které vedou ke snížení duševních schopností jedince. ... a dál?

Produkt Gingio 90 tablet

Gingio 90 tablet - parametry

Název produktu: Gingio 90 tablet
Výrobce: SANDOZ
Minimální cena: 149 Kč
Maximální cena: 254 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

GINGIO TABLETY je fytofarmakum, (lék vyvolávající rozšíření cév), antidementivum (lék proti úbytku duševních funkcí a schopností), nootropikum (lék zlepšující funkci mozku a jeho metabolismus) v potahovaných tabletách k perorálnímu podání. Složení:1 potahovaná tableta obsahuje:Ginkgo bilobae extractum siccum normatum (35 - 67:1), extrahováno acetonem 60% (V/V) 40 mg.  Kdy se užívá přípravek GINGIO TABLETY?Přípravek GINGIO TABLETY je určen k léčbě příznaků při některých poruchách prokrvení mozku a končetin. Přípravek se používá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti, snížená schopnost soustředění, deprese, závratě, hučení v uších a bolesti hlavy, které vedou ke snížení duševních schopností jedince. Užívání přípravku vede k jejich celkovému zlepšení. Přípravek je určen především pro pacienty, jejichž poruchy jsou vyvolány degenerativními nebo cévními změnami anebo kombinací obou forem. Dále lze na doporučení lékaře přípravek použít při zužování končetinových tepen (při tzv. periferní arteriální okluzívní chorobě periferních artérií), a to ve stadiu I až II podle Fontaina (se střídavými stavy kulhání pro bolest v nohou po ujití určité vzdálenosti). V těchto případech spolu s fyzikální terapií, zejména s tréninkem chůze, přípravek může prodloužit délku trasy, kterou pacient ujde bez bolesti. Dále je přípravek možno užívat při závratích, hučení v uších, ať již cévního původu nebo vyvolaných změnami ve vyšším věku.Kdy byste neměl(a) užívat přípravek GINGIO TABLETY?Přípravek GINGIO TABLETY nesmíte užívat, pokud je Vám známo, že trpíte přecitlivělostí vůči výtažku z jinanu anebo vůči kterékoli jiné složce přípravku. Co se musí brát v úvahu při léčbě dětí a starších lidí?Dětem mladším než 12 let se přípravek GINGIO TABLETY nepodává, protože v této věkové skupině neexistuje dostatek zkušeností. Starší pacienti mohou přípravek užívat stejně jako pacienti středního věku.Na které okolnosti musíte lékaře zvlášť upozornit, máte-li užívat přípravek GINGIO TABLETY?Lékaře musíte upozornit, pokud je Vám známo, že trpíte přecitlivělostí vůči některé složce přípravku. Dále musíte lékaře upozornit, jestliže jste těhotná anebo kojíte. Poraďte se, prosím, se svým lékařem i tenkrát, jestliže některý z těchto stavů u Vás nastal až v průběhu užívání přípravku GINGIO TABLETY.Upozornění:Depresivní rozlady anebo častý výskyt závratí a hučení v uších jsou poruchy, zásadně vyžadující objasnění příčiny. Přípravek GINGIO TABLETY je určen především pro pacienty s příznaky poruch degenerativního nebo cévního původu. Jestliže poruchy paměti, poruchy schopnosti soustředění anebo bolesti hlavy přetrvávají déle než tři měsíce přesto, že užíváte přípravek GINGIO TABLETY předepsaným způsobem, poraďte se, prosím, určitě se svým lékařem o dalším postupu; potíže by totiž mohly být způsobeny jiným onemocněním, vyžadujícím zvláštní diagnózu a léčbu. Jestliže léčba Vašeho onemocnění trvá již 3 měsíce, lékař zkontroluje, zda je pokračování v léčbě přípravkem


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.