Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Gingio 80 mg 60 tablet

Léky

Gingio 80 mg 60 tablet

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Přípravek se používá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti a snížená schopnost soustředění. Léčba dalších poruch pouze po poradě s lékařem. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gingio 80 mg 60 tablet koupíte i tady

Specifikace Gingio 80 mg 60 tablet

Kategorie Léky
Výrobce SALUTAS
Nejnižší cena 333 Kč

Přípravek se používá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti, snížená schopnost soustředění, deprese, závratě, hučení v uších a bolesti hlavy, které vedou ke snížení duševních schopností jedince. ... a dál?

Produkt Gingio 80 mg 60 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Gingio 80 mg 60 tablet - parametry

Název produktu: Gingio 80 mg 60 tablet
Výrobce: SALUTAS
Minimální cena: 333 Kč
Maximální cena: 416 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Přípravek se používá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti a snížená schopnost soustředění. Léčba dalších poruch pouze po poradě s lékařem. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však GINGIO 80 musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky nezlepší během doby popsané v příbalové informaci, přestaňte přípravek užívat a neprodleně navštivte lékaře. Pokud se vaše příznaky zhorší, neprodleně navštivte lékaře. Název přípravku GINGIO 80 Ginkgo bilobae extractum siccum normatum (35 – 67 : 1), extrahováno acetonem 60% V/V Potahované tablety. Držitel rozhodnutí o registraci Sandoz s.r.o., Praha, Česká republika Výrobce Salutas Pharma GmbH, D-39179 Barleben, Německo LEK S.A., Domaniewska str. 50C, 02-672, Polsko Složení Léčivá látka: 80 mg Ginkgo bilobae extractum siccum normatum (35-67:1), extrahováno acetonem 60% V/V v 1 potahované tabletě (odpovídá 17, 6-21,6 mg flavonových glykosidů a 4,0-5,6 mg terpenolaktonů - gingkolidů, bilobalidu). Pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, monohydrát laktózy, sirup tekuté glukosy, makrogol 4000, magnesium-stearát, kukuřičný škrob, hypromelóza, sodná sůl karboxymethylškrobu (typ A), koloidní bezvodý oxid křemičitý, oxid titaničitý, žlutý oxid železitý. Upozornění pro diabetiky Jedna potahovaná tableta obsahuje 0,02 sacharidové jednotky. Indikační skupina Co je přípravek GINGIO 80? Přípravek GINGIO 80 je antidementivum (přípravek proti úbytku duševních funkcí a schopností), nootropikum (lék zlepšující činnost mozku a jeho metabolismus) a pomocné vazodilatans (přípravek na rozšiřování cév), výtažek z listů Ginkgo biloba. Indikace Kdy se užívá přípravek GINGIO 80? Přípravek GINGIO 80 je určen k léčbě příznaků při některých poruchách prokrvení mozku a končetin. Přípravek se používá k léčbě příznaků lehkých poruch mozkových funkcí, jako jsou poruchy paměti a snížená schopnost soustředění; po poradě s lékařem pak k léčbě deprese, závratí, hučení v uších a bolesti hlavy, které vedou ke snížení duševních schopností jedince. Užívání přípravku vede k jejich celkovému zlepšení. Přípravek je určen především pro pacienty, jejichž poruchy jsou vyvolány degenerativními nebo cévními změnami anebo kombinací obou forem. Dále lze na doporučení lékaře přípravek použít při zužování končetinových tepen (při tzv. periferní arteriální okluzívní chorobě periferních artérií), a to ve stadiu I až II podle Fontaina (se střídavými stavy kulhání pro bolest v nohou po ujití určité vzdálenosti). V těchto případech spolu s fyzikální terapií, zejména s tréninkem chůze, přípravek může prodloužit délku trasy, kterou pacient ujde bez bolesti. Po poradě s lékařem je přípravek možno užívat př


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.