Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Gerhard Buchwald: Očkování - obchod se strachem

Knihy

Gerhard Buchwald: Očkování - obchod se strachem

Hodnocení: 2x
  • 3.5

Velká koalice zdravotnických institucí, lékařů a farmaceutického průmyslu tvrdí, že očkování proti nemocem zlepšuje náš zdravotní stav. Doktor medicíny Gerhard Buchvald, přední německý odborník na očkování, v knize Očkování obchod se strachem ukazuje, že opak je pravdou: Po očkování onemocnělo, a to i dlouhodobými ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gerhard Buchwald: Očkování - obchod se strachem koupíte i tady

Specifikace Gerhard Buchwald: Očkování - obchod se strachem

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 192 Kč

Přední německý odborník na očkování a odborný poradce německého „Svazu poškozených očkováním“ napsal obsažnou knihu, v níž vyvrací oficiální dogmata výrobců vakcín. Na údajích německého spolkového sta ... a dál?

Produkt Gerhard Buchwald: Očkování - obchod se strachem

Gerhard Buchwald: Očkování - obchod se strachem - parametry

Název produktu: Gerhard Buchwald: Očkování - obchod se strachem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 371 Kč
Ušetríte až: 179 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Velká koalice zdravotnických institucí, lékařů a farmaceutického průmyslu tvrdí, že očkování proti nemocem zlepšuje náš zdravotní stav. Doktor medicíny Gerhard Buchvald, přední německý odborník na očkování, v knize Očkování obchod se strachem ukazuje, že opak je pravdou: Po očkování onemocnělo, a to i dlouhodobými chronickými chorobami, mnoho lidí! Popis Závažná přenosná onemocnění a velké epidemie minulých století byly již na ústupu dávno před zavedením očkování. Riziko poškození způsobeného očkováním je dnes podle všech poznatků větší než pravděpodobnost zdravotního poškození způsobeného danou nemocí. Některá chronická onemocnění mohou ukazovat, jaký druh očkování se na jejich vzniku podílel. Zejména malé děti reagují na očkování silně a musí trpět jeho nežádoucími účinky.

Dr. med. Gerhard Buchwald, ročník 1920, studoval medicínu v Königsbergu, Gdaňsku a Jeně. Po promoci v Hamburku se stal odborným lékařem v oboru plicního a vnitřního lékařství a získal další specializace v oborech přírodního, lázeňského a sociálního lékařství. V letech 1970-1982 pracoval jako vedoucí lékař na klinice Franken v Bad Steben. Mezi lety 182-1989 působil jako vedoucí lékař na Klinik am Park v Bad Steben. Téměř 40 let působí jako lékařský poradce "Sdružení na ochranu poškozených očkováním" a platí za největšího odborníka očkovací problematiky v německy mluvící oblasti.

Úryvek z úvodu:

Hluboko v našem národě je zakořeněna nespokojenost se zdravotní politikou naší vlády, strach u poškození následkem očkování a strach ze všemocných lékařů. To může být příčinou, proč mě v posledních letech stále častěji zvou, abych přednášel na téma očkování a poškození následkem očkování v homeopatických školách, na lidových univerzitách, v organizacích studentů medicíny, léčitelských a zdravotnických spolcích, ve spolcích na ochranu zvířat a na lékařských kongresech. (...)

Během studia na univerzitě, ale i v poválečných letech jsem slýchal pouze o přednostech a požehnání očkování a neměl jsem ani zdání o obrácené straně této mince.  (...)

V letech 1959-1966 jsem působil v plicní léčebně Ruppershain v Taunusu. Je to jen pár kilometrů od Wiesbadenu a zde se mi náhodou podařilo nahlédnout v městské nemocnici do chorobopisů lidí, kteří tam byli léčeni na neštovice několik let po skončení 2. světové války. V poválečném Německu došlo k 11 neštovicovým epidemiím, první byla v r. 1947 ve Wiesbadenu. Seznámení se s těmito chorobopisy pro mě znamenalo zatím největší otřes v mé pracovní kariéře. Pacienti léčení na neštovice byli nejen očkování podle německých zákonů, ale byli ještě přeočkování poté, co vyšlo najevo, že v americkém lazaretu ve Wiesbadenu jsou ošetřováni američtí vojáci trpící neštovicemi. To protiřečilo všemu, co jsme se na univerzitě učili, a čemu jsem dosud věřil. (...) Dnes již víme, že na této cestě došlo k omylům s těžkými následky. Mnohé strašné epidemie neštovic minulých století nebyla způsobeny neznámou aktivací choroboplodných zárodků, ale velmi často výsledky lékařských


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.