Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Geratam 1200 mg 60 tablet

Léky

Geratam 1200 mg 60 tablet

Hodnocení: 1x
  • 4

příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk v oblasti učení a paměti Geratam 1200 - Účinná látka Piracetam přímým účinkem příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk v oblasti učení a paměti, bdělosti a vědomí jak zdravých lidí, tak i nemocných postižených funkčními poruchami mozku. Běžně nevyvolává sedaci; nevede k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Geratam 1200 mg 60 tablet koupíte i tady

Specifikace Geratam 1200 mg 60 tablet

Kategorie Léky
Výrobce UCB
Nejnižší cena 124 Kč

Geratam obsahuje léčivou látku piracetam. Tato látka přímým účinkem příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk v oblasti učení a paměti. U pacientů s nedostatečnými funkcemi centrálního nervového systému zvyšuje krátkodobé i dlouhodobé podávání piracetamu bdělost a zlepšuje poznávací schopnosti. ... a dál?

Produkt Geratam 1200 mg 60 tablet

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Geratam 1200 mg 60 tablet - parametry

Název produktu: Geratam 1200 mg 60 tablet
Výrobce: UCB
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 158 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk v oblasti učení a paměti Geratam 1200 - Účinná látka Piracetam přímým účinkem příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk v oblasti učení a paměti, bdělosti a vědomí jak zdravých lidí, tak i nemocných postižených funkčními poruchami mozku. Běžně nevyvolává sedaci; nevede k psychostimulaci. Působí na centrální nervový systém několika mechanismy: moduluje přenos nervových vzruchů, stimuluje metabolické procesy a tím zajišťuje dostatečnou plasticitu neuronů, účinky ovlivňujícími srážlivost krve zlepšuje prokrvení mozku bez rozšíření cév. Složení: Piracetamum (piracetam) 1200 mg v 1 potahované tabletě.

Makrogol 6000, koloidní bezvodý oxid křemičitý, magnesium-stearát, sodná sůl kroskarmelózy, potahová soustava opadry Y-1-7000 bílá, mastek. Během těhotenství a období kojení se o užívání přípravku Geratam poraďte s lékařem Dávkování: Celková denní dávka se pohybuje v rozmezí 1,2-12 g denně v závislosti na indikaci a klinickém obrazu onemocnění. Chronická cerebrovaskulární nedostatečnost: Počáteční dávka: 2krát denně 2 tablety 1200 mg tj. 4,8 g denně po několik týdnů. Udržovací dávka: 1-2krát denně tableta 1200 mg, tj. max. 2,4 g/den dlouhodobě.Optimálního efektu je obvykle dosaženo za 6-12 týdnů. Po 3 měsících léčby je třeba přijmout rozhodnutí o potřebě dalšího podávání přípravku. Odvykací léčba alkoholismu: Počáteční dávka: 12 g/den ve formě1200 mg tablet rozděleně do 2-3 denních dávek. Udržovací dávka: 2krát denně 2 tablety 1200 mg, tj. 4,8 g/den po dobu 6 týdnů. V případě zakoupení přípravku bez receptu v lékárně se o vhodnosti jeho současného užívání s jinými léky poraďte s lékařem. Bez porady s lékařem neužívejte přípravek déle než 8 týdnů. Jestliže se do 4 týdnů příznaky onemocnění nezlepší nebo se naopak zhoršují, či se vyskytnou nežádoucí účinky nebo nějaké neobvyklé reakce, poraďte se o dalším užívaní přípravku s lékařem. Také při předávkování nebo náhodném požití přípravku dítětem vyhledejte lékaře. Uchovávejte při teplotě 15-25 st. C. Geratam obsahuje léčivou látku piracetam. Tato látka přímým účinkem

příznivě ovlivňuje funkci mozkových buněk v oblasti učení a paměti.

U pacientů s nedostatečnými funkcemi centrálního nervového systému

zvyšuje krátkodobé i dlouhodobé podávání piracetamu bdělost a zlepšuje

poznávací schopnosti. Geratam 1200 60 tablet od UCB na www.GigaLekarna.cz za 132 Kč . Léky/povzbuzení mozkové činnosti/ Geratam 1200 tbl.obd.60x1200mg


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.