Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen George R.R. Martin: Střet králů 2 Píseň ledu a ohně Kniha druhá Část druhá

Próza - beletrie

George R.R. Martin: Střet králů 2 Píseň ledu a ohně Kniha druhá Část druhá

Hodnocení: 1x
  • 4

Střet Králů 2 - Píseň ledu a ohně 4 - kniha druhá - část druhá - Martin George R. R.. Píseň ledu a ohně, kniha druhá (druhá část). Čas zešílel. Deset let dlouhé léto pokoje a hojnosti se blíží ke konci, a jako zuřivá bestie se neodvratně blíží krutá, mrazivá zima. Dva mocní muži - král Robert Baratheon a lord Eddard ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace George R.R. Martin: Střet králů 2 Píseň ledu a ohně Kniha druhá Část druhá

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 204 Kč

Čas zešílel. Deset let dlouhé léto pokoje a hojnosti se blíží ke konci, a jako zuřivá bestie se neodvratně blíží krutá, mrazivá zima. Dva mocní muži - král Robert Baratheon a lord Eddard Stark - kteří ... a dál?

Produkt George R.R. Martin: Střet králů 2 Píseň ledu a ohně Kniha druhá Část druhá

George R.R. Martin: Střet králů 2 Píseň ledu a ohně Kniha druhá Část druhá - parametry

Název produktu: George R.R. Martin: Střet králů 2 Píseň ledu a ohně Kniha druhá Část druhá
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 204 Kč
Maximální cena: 207 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Střet Králů 2 - Píseň ledu a ohně 4 - kniha druhá - část druhá - Martin George R. R.. Píseň ledu a ohně, kniha druhá (druhá část). Čas zešílel. Deset let dlouhé léto pokoje a hojnosti se blíží ke konci, a jako zuřivá bestie se neodvratně blíží krutá, mrazivá zima. Dva mocní muži - král Robert Baratheon a lord Eddard Stark - kteří třímali žezlo moci v časech nuceného míru, jsou mrtví. Zatímco oblohu protíná znamení zkázy - kometa barvy krve a plamene - o moc nad rozdělenou říší bojuje šest frakcí. Eddarův syn Robb byl korunován za Krále severu. Na jihu vládne domnělý následník trůnu Joffrey Baratheon, oběť intrik dvořanů v Králově přístavišti. O trůn usilují také dva Robertovi bratři a ke starému způsobu dobývání se rovněž vrací v nemilost upadlý rod Železných mužů. V bitvě o světadíl riskuje svou existenci i exilová královna, Matka draků. A na severu se muži Noční hlídky vydávají do krutých končin za Zeď, aby se vypořádali s divokými a Jinými, co tam přebývají. Na pozadí krvesmilstva a bratrovraždy, alchymie a válek lze cenu slávy měřit jen krví. A chuť vítězství mohou poznat pouze muži a ženy z té nejtvrdší oceli... a s tím nejtvrdším srdcem. Protože - když se střetnou králové - chvěje se celá říše. Střet Králů 2 - Píseň ledu a ohně 4 - kniha druhá - část druhá - Martin George R. R. od nakladatelství Talpress v kategorii Fantasy | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.