MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen George Friedman: Příštích sto let

Ostatní z kategorie knihy

George Friedman: Příštích sto let

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788025702383

Příštích sto let - George Friedman Zakladatel soukromé zpravodajské agentury Strategic Forecasting předpovídá celosvětový politický vývoj pro 21. století. Autor ve svých prognózách vychází z mnoha čitelných současných trendů, geopolitických zájmů významných států, jejich silných stránek i slabin, a dovádí je do ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85877
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme George Friedman: Příštích sto let

Čerstvá hodnocení George Friedman: Příštích sto let

  • 5

Alby75, 25. listopadu 2015

Při čtení této knihy jsem se docela zaradovala, že tak v 2040 to už budu mít za sebou, jenže co moje dítě a ještě nenarozená vnoučátka? Islamizaci Evropy a popisovaný válečný konflikt vůbec nikomu nepřeji. Vy mladší byste měli usilovat, aby se vize této knihy nenaplnily.


Specifikace George Friedman: Příštích sto let

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 327 Kč

Příštích sto let - George Friedman Zakladatel soukromé zpravodajské agentury Strategic Forecasting předpovídá celosvětový politický vývoj pro 21. století. Autor ve svých prognózách vychází z mnoha čitelných současných trendů, geopolitických zájmů významných států, jejich silných stránek i slabin, a dovádí je do logických důsledků. Poutavě a přístupně extrapoluje politický, sociální i kulturní vývoj současných i budoucích světových mocností a předpovídá, že přesun mocenských center a s ním spojený úpadek americké » ... a dál?

Produkt George Friedman: Příštích sto let

George Friedman: Příštích sto let - parametry

Název produktu: George Friedman: Příštích sto let
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 327 Kč
Maximální cena: 327 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Příštích sto let - George Friedman Zakladatel soukromé zpravodajské agentury Strategic Forecasting předpovídá celosvětový politický vývoj pro 21. století. Autor ve svých prognózách vychází z mnoha čitelných současných trendů, geopolitických zájmů významných států, jejich silných stránek i slabin, a dovádí je do logických důsledků. Poutavě a přístupně extrapoluje politický, sociální i kulturní vývoj současných i budoucích světových mocností a předpovídá, že přesun mocenských center a s ním spojený úpadek americké nadvlády jsou v nadcházejícím století nevyhnutelnou věcí. Vyhneme se přitom rozpoutání celosvětové války? z kategorie Knihy | Odborná literatura od Dokořán naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Kniha amerického politologa a prognostika, předkládá čtenáři představu vývoje světových událostí v 21. století. Jako základní východisko pro svou prognózu si Friedman zvolil geopolitické hledisko, tedy přístup, podle kterého je politické chování každého státu do značné míry určováno jeho geografickými rysy. Princip geopolitiky přirovnává Friedman k šachové partii.... Další informacewww.spectrumfilaments.com [LINK]


Recenze George Friedman: Příštích sto let

Alby75, 25. listopadu 2015Při čtení této knihy jsem se docela zaradovala, že tak v 2040 to už budu mít za sebou, jenže co moje dítě a ještě nenarozená vnoučátka? Islamizaci Evropy a popisovaný válečný konflikt vůbec nikomu nepřeji. Vy mladší byste měli usilovat, aby se vize této knihy nenaplnily.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro George Friedman: Příštích sto let

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.