Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Georg Sporschill, Carlo Maria Martini: Hovory v Jeruzalémě

Učebnice/Odborná literatura

Georg Sporschill, Carlo Maria Martini: Hovory v Jeruzalémě

Hodnocení: 1x
  • 4

Hovory v Jeruzalémě - Maria Martini Carlo, Sporschill Georg. Výsledkem rozhovorů Georga Sporschilla s kardinálem Martinim je mimořádně poutavá a osobní kniha, určená především mladým lidem, ale i všem ostatním, jimž ještě zůstalo otevřené „ucho učedníka“. Tazatel v ní klade mnoho palčivých otázek, které sesbíral u ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Hovory v Jeruzalémě
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Georg Sporschill, Carlo Maria Martini: Hovory v Jeruzalémě koupíte i tady

Specifikace Georg Sporschill, Carlo Maria Martini: Hovory v Jeruzalémě

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 106 Kč

Výsledkem rozhovorů Georga Sporschilla s kardinálem Martinim je mimořádně poutavá a osobní kniha, určená především mladým lidem, ale i všem ostatním, jimž ještě zůstalo otevřené „ucho učedníka“. Tazat ... a dál?

Produkt Georg Sporschill, Carlo Maria Martini: Hovory v Jeruzalémě

Georg Sporschill, Carlo Maria Martini: Hovory v Jeruzalémě - parametry

Název produktu: Georg Sporschill, Carlo Maria Martini: Hovory v Jeruzalémě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 53 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Hovory v Jeruzalémě - Maria Martini Carlo, Sporschill Georg. Výsledkem rozhovorů Georga Sporschilla s kardinálem Martinim je mimořádně poutavá a osobní kniha, určená především mladým lidem, ale i všem ostatním, jimž ještě zůstalo otevřené „ucho učedníka“. Tazatel v ní klade mnoho palčivých otázek, které sesbíral u mladých lidí: V co věří nevěřící lidé? Co mají společného a v čem se rozcházejí různá náboženství? Jak jednat s lidmi jiné víry? Jak se projevuje pravá láska? Proč církev tak často hovoří o hříchu? Hledá církev nové a pozitivní odpovědi k tématu sexuality?Jakou budoucnost mají v církvi mladí lidé? Kdo může za to, že je církev jako instituce tak slabá? Jaké jsou její vyhlídky do budoucnosti? Kdyby Ježíš žil dnes, o co by usiloval nejnaléhavěji? Bude Ježíšova zvěst účinná i v budoucnu? Carlo Maria Martini odpovídá jako ten, kdo v Ježíši Kristu nalezl perlu svého života a naučil se milovat všechno a všechny, na nichž Kristu záleží. Prožil svůj život v nesnadné době a v nelehkém poslání, čímž dozrál do nevšední moudrosti. Promlouvá k nám jako člověk protříbený, prozářený Boží dobrotou, jako služebník vyhlížející svého Pána, jemuž se dá věřit. Hovory v Jeruzalémě - Maria Martini Carlo, Sporschill Georg od nakladatelství v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.