Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Gebelová Marie: Moje počítání 2 pro 1. ročník ZŠ

Učebnice/Odborná literatura

Gebelová Marie: Moje počítání 2 pro 1. ročník ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Pracovní sešit k rozvoji matematické gramotnosti.. Pracovní sešit slouží k efektivnímu rozvíjení matematické gramotnosti. Obsahuje zábavná cvičení, slovní úlohy a další úkoly k procvičování počítání do 20 bez přechodu přes desítku. Volně navazuje na učivo Matematiky, které obsahují sešit č. 3 ALTER. Pro zvýšení ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gebelová Marie: Moje počítání 2 pro 1. ročník ZŠ koupíte i tady

Specifikace Gebelová Marie: Moje počítání 2 pro 1. ročník ZŠ

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 20 Kč

Pracovní sešit slouží k efektivnímu rozvíjení matematické gramotnosti. Obsahuje zábavná cvičení, slovní úlohy a další úkoly k procvičování počítání do 20 bez přechodu přes desítku. Volně navazuje na učivo Matematiky, které obsahuje sešit č. 3 ALTER. (pro 1. ročník [ZŠ] : počítáme do 20 bez přechodu přes desítku) ... a dál?

Produkt Gebelová Marie: Moje počítání 2 pro 1. ročník ZŠ

Gebelová Marie: Moje počítání 2 pro 1. ročník ZŠ - parametry

Název produktu: Gebelová Marie: Moje počítání 2 pro 1. ročník ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 20 Kč
Maximální cena: 37 Kč
Ušetríte až: 17 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pracovní sešit k rozvoji matematické gramotnosti.. Pracovní sešit slouží k efektivnímu rozvíjení matematické gramotnosti. Obsahuje zábavná cvičení, slovní úlohy a další úkoly k procvičování počítání do 20 bez přechodu přes desítku. Volně navazuje na učivo Matematiky, které obsahují sešit č. 3 ALTER. Pro zvýšení účinnosti výuky matematiky znázorňují žáci počty prvků jednoduchými tvary obdélníkem, čtvercem, kolečkem, trojúhelníkem apod. Vyznačování prvků provádějí rovněž co nejúspornějším způsobem, vyznačí je barevnou tečkou, čárkou, zaškrtnutím nebo podle vůle žáka. V některých cvičeních nejsou předtištěny linky pro výsledek, podle potřeby si jej však žáci mohou zapsat. Moje počítání 2 pro 1. ročník ZŠ - Gebelová Marie Pracovní sešit slouží k efektivnímu rozvíjení matematické gramotnosti. Obsahuje zábavná cvičení, slovní úlohy a další úkoly k procvičování počítání do 20 bez přechodu přes desítku. Volně navazuje na učivo Matematiky, které obsahuje sešit č. 3 ALTER z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Matematika | 1. třída od ALTER naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.