Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Gazárková D. a: Matematika pro střední školy 3.díl Průvodce pro učitele

Učebnice/Odborná literatura

Gazárková D. a: Matematika pro střední školy 3.díl Průvodce pro učitele

Hodnocení: 1x
  • 4

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Matematika pro střední školy – 3. díl: Planimetrie je učitelská kniha, řazená v netradiční podobě šanonu. Naleznete v ní celý text učebnice, pracovní sešit s řešením všech úloh, metodické listy, informující o předpokládaných výstupech studentů, řadu tipů a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gazárková D. a: Matematika pro střední školy 3.díl Průvodce pro učitele koupíte i tady

Specifikace Gazárková D. a: Matematika pro střední školy 3.díl Průvodce pro učitele

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 1 071 Kč

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Matematika pro střední školy – 3. díl: Planimetrie je důležitým pomocníkem pro začínající i zkušené učitele matematiky. Tato kniha má učitelům nabídnout dostateč ... a dál?

Produkt Gazárková D. a: Matematika pro střední školy 3.díl Průvodce pro učitele

Gazárková D. a: Matematika pro střední školy 3.díl Průvodce pro učitele - parametry

Název produktu: Gazárková D. a: Matematika pro střední školy 3.díl Průvodce pro učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 071 Kč
Maximální cena: 1 190 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Matematika pro střední školy – 3. díl: Planimetrie je učitelská kniha, řazená v netradiční podobě šanonu. Naleznete v ní celý text učebnice, pracovní sešit s řešením všech úloh, metodické listy, informující o předpokládaných výstupech studentů, řadu tipů a rad, a navíc sadu testů včetně vzorového řešení a navrženého hodnocení.

Průvodce pro učitele k učebnicové sadě Matematika pro střední školy – 3. díl: Planimetrie je důležitým pomocníkem pro začínající i zkušené učitele matematiky. Tato kniha má učitelům nabídnout dostatečné množství informací o učebnicové sadě jako celku i o učivu v ní obsaženém.

Průvodce má formu učitelské knihy; obsahuje všechny relevantní strany učebnice a pracovního sešitu. Oproti klasickému formátu učitelských knih je však netradičně řazen do praktického šanonu, což umožňuje uspořádat si strany dle potřeby a brát si s sebou do výuky jen ty, které jsou právě potřeba.

Každá kapitola učebnice i pracovního sešitu je doplněna metodickými listy, obsahujícími informace o tom, co by měli studenti znát, aby úspěšně zvládli učivo dané kapitoly a dosáhli očekávaných výstupů.

Metodické listy k učebnici dále obsahují: komentář zdůvodňující naše pojetí kapitoly a poukazující na provázanost s jinými tématy a kapitolami v učebnici, odkazy na úlohy v pracovním sešitě, které je student v dané fázi kapitoly schopen zvládnout bez dalších znalostí, a řešení vybraných úloh v učebnici.

Metodické listy k pracovnímu sešitu obsahují komentáře k vybraným úlohám, řešení všech úloh typu Rozlouskněte to! obsažených v kapitole a klíč k úlohám v pracovním sešitě vyjma těch úloh, ve kterých je požadováno pouze grafické řešení.

Přímo na vložených stránkách pracovního sešitu naleznete kompletní řešení úkolů.

V elektronické podobě nabízíme podrobné podklady pro tvorbu ŠVP pro střední odborné školy a kompletní klíč ke všem úlohám obsaženým v pracovním sešitě.

Dalším rozšiřujícím materiálem určeným učitelům je sada testů, jejichž vzorové řešení je společně s navrženým hodnocením součástí průvodce.

280 x 297 mm, kroužková vazba, pořadač, 424 str.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.