Garmin Instinct Optic
Garmin Instinct Optic

Garmin Instinct Optic

od 5 289 Kč
Instinct Esports EditionBlack Lava HRAJTE NAPLNO Jaký je rozdíl mezi hráčem a šampionem? Je to jednoduché. Hráč prostě hraje. Šampion ale následuje Instinct – touhu po vítězství. Instinct Esports Edition jsou chytré GPS hodinky s funkcemi pro hráče. • Speciální profil aktivity pro elektronické sporty• STR3AMUP!™ pro přenos úrovně stresu a srdečního tepu1 do herního streamu2• Odvážný a agresivní design, který potěší každého hráče• Přes 30…
Hodinky-365.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
5 490 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Garmin Instinct Optic
Výrobce: GARMIN
Minimální cena: 5 289 Kč
Maximální cena: 5 590 Kč
Ušetříte až: 301 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Instinct Esports EditionBlack Lava

HRAJTE NAPLNO

Jaký je rozdíl mezi hráčem a šampionem? Je to jednoduché. Hráč prostě hraje. Šampion ale následuje Instinct – touhu po vítězství. Instinct Esports Edition jsou chytré GPS hodinky s funkcemi pro hráče.

• Speciální profil aktivity pro elektronické sporty• STR3AMUP!™ pro přenos úrovně stresu a srdečního tepu1 do herního streamu2• Odvážný a agresivní design, který potěší každého hráče• Přes 30 sportovních profilů aktivity – věnujte se nejen hrám, ale také sportu• Nechte si zasílat oznámení3 z telefonu přímo do hodinek• Netrapte se častým nabíjením. V režimu Esports vydrží až 80 hodin

NAVRŽENÉ PRO VÍTĚZE

Hodinky Instinct Esports vás podpoří i při soutěžích nejvyšší úrovně a pomůžou vám připravit se fyzicky i psychicky na náročnou hru a stres při zápasech.

ODVÁŽNÝ DESIGN

Lákavé barvy, displej s vysokým kontrastem a funkční provedení jsou zárukou netradičních chytrých hodinek, za kterými se každý otočí.

ELEKTRONICKÉ SPORTY

Speciální profil aktivity pro elektronické sporty umožňuje sledovat a analyzovat fungování těla během hry.

HERNÍ STREAM NA PC

Přes STR3AMUP! můžete vysílat úroveň stresu a srdeční tep1 přímo v herním streamu – to je nový rozměr streamování2.

DELŠÍ VÝDRŽ BATERIE

Až 80 hodin v režimu elektronických sportů a až 14 dní v režimu chytrých hodinek – méně nabíjení a víc času na hru.

SPORTOVNÍ FUNKCE

Věnujte se kromě hraní také fyzické kondici. Hodinky nabízejí předinstalované profily aktivit pro množství různých sportů.

SLEDOVÁNÍ TEPU NA ZÁPĚSTÍ

Získejte údaje o svém srdečním tepu1 včetně upozornění, pokud máte tep delší dobu příliš vysoký nebo nízký. Sledujte intenzitu činnosti srdce během náročných herních situací.

POKROČILÉ SLEDOVÁNÍ SPÁNKU

I šampion si potřebuje odpočinout. Získejte podrobnou představu o svém spánku díky rozboru fází lehkého a hlubokého spánku a také fáze REM1.

SLEDOVÁNÍ STRESU

Sledování variability srdečního tepu je základem pro výpočet skóre stresu, které vám pomůže připravit se psychicky i na největší zápasy.

BODY BATTERY™

Sledování různých metrik tělesné kondice a spánku1 pomáhá určit, kolik máte energie, abyste věděli, kdy je vhodný čas na hru a kdy zase na odpočinek.

CHYTRÁ OZNÁMENÍ

Na hodinkách můžete přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění. Stačí je spárovat s kompatibilním zařízením.

KALENDÁŘ

Na speciální stránce kalendáře si můžete přehledně zobrazit své plánované události. Neprošvihněte žádný stream.

GARMIN CONNECT™

V aplikaci Garmin Connect4 můžete sledovat svoje zdravotní statistiky, úspěchy a další údaje.

Pozn.:1 Přesnost metrik kondice a sledování aktivity. Sledování spánku je k dispozici po spárování s kompatibilním smartphonem.2 Při spárování s počítačem s technologií Bluetooth.3 Při spárování s kompatibilním smartphonem.4 Vyžaduje aplikaci v kompat

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.