Gallet DES 122
Gallet DES 122

8. Nejprodávanější
Gallet DES 122

od 597 Kč
Gallet DES 122, šedá/bílá Na zahrádce se vám opět urodila spousta dobrot, ale do mrazáku už se nevejde ani kulička rybízu? Zkuste ovoce pro tentokrát zpracovat jinak a poznejte bohatou chuť, kterou skrývají sušené plody. Sušení je snadný a zároveň skvělý způsob, jak potraviny uchovat déle a dopřát jim možnost zintenzivnit své aroma. S šikovnou sušičkou ovoce Gallet Quimper DES 122 přinesete do svého domu nejen perfektní způsob na zpracování…
Mall.cz
Za dopravu 88 Kč Neznámá dodací lhůta
597 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Gallet DES 122
Výrobce: GALLET
Minimální cena: 597 Kč
Maximální cena: 1 299 Kč
Ušetříte až: 702 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Gallet DES 122, šedá/bílá

Na zahrádce se vám opět urodila spousta dobrot, ale do mrazáku už se nevejde ani kulička rybízu? Zkuste ovoce pro tentokrát zpracovat jinak a poznejte bohatou chuť, kterou skrývají sušené plody. Sušení je snadný a zároveň skvělý způsob, jak potraviny uchovat déle a dopřát jim možnost zintenzivnit své aroma. S šikovnou sušičkou ovoce Gallet Quimper DES 122 přinesete do svého domu nejen perfektní způsob na zpracování plodů, ale také spoustu zdravých svačinek a dochucovadel. Přístroj byl navržen tak, aby vám usnadnil veškerou práci. Je proto vybaven 8 sušicími pláty, které jsou vyrobeny z průhledného materiálu, stejně jako celá sušička po sestavení. Díky tomu budete moci pozorovat proces sušení, a v případě potřeby upravit nastavení nebo plody vytáhnout. Součástí balení je rovněž doplňkové síto na bylinky. A pokud se vaší úrodě letos mimořádně dařilo, není problém dokoupit další sušicí pláty a zvětšit tak celkový objem sušičky.

Příjemná spolupráce díky snadnému ovládání

Sušička Gallet Quimper DES 122 se vyznačuje příkonem 250 W a nízkou energetickou spotřebou, proto můžete bez výčitek sušit i přes noc. Výhodou je také plynulá regulace teploty od 35 °C do 70 °C, díky níž snadno nastavíte ideální teplotu pro sušení různých druhů potravin. Nastavení teploty je snadné, stačí otočit regulátorem, spustit sušení a počkat na hotovou várku voňavého ovoce.

Co všechno můžete upravit sušením?

Sušička potravin Gallet DES 122 je ideální pro milovníky sušeného ovoce, masa, ryb ale taky pro sušení zeleniny, hub nebo bylinek. S nízkou energetickou spotřebou o příkonu 250 W, aktivní sušící plochou 0,60 m2 a plynulou regulací teploty 35 °C - 70 °C si budete moci určit ideální teplotu sušení podle své potřeby. Ovoce ze zahrady, sezónní zeleninu, nasbírané houby nebo lesní plody, bylinky do čaje i na ozdobu dezertů. Zachutnat vám mohou i sušené plátky masa nazývané „jerky“ nebo sušené kousky ryb.

Drobnosti, které potěší 

Součástí balení sušičky je 8 sušících sít nad sebou z čirého materiálu, které usnadňuje kontrolu procesu sušení. V balení je i jedno síto na sušení bylinek. Pokud vám nebude stačit počet sít, můžete si další jednoduše dokoupit. Sušička má ochranu proti přehřátí a světelnou signalizaci provozu. 

Jistě vás potěší tichý chod, který uvítáte zejména při odpoledním odpočinku nebo při večerním sledování televize. Abyste na sušené potraviny zcela nezapomněli, je přístroj vybaven světelnou signalizací provozu. Obávat se nemusíte ani o své bezpečí, a to díky integrované ochraně proti přehřátí. Sestavení sušičky, stejně jako její údržba je snadné a intuitivní.

Otáčející se sušící pláty: NE Počet sušících plátů: 8 Příkon sušičky ovoce (W): 250 Regulace teploty: ANO Timer/Časovač: NE Provedení výrobku: šedá barva, bílá barva Sušička potravin Gallet DES 122 je ideální pro milovníky sušeného ovoce, masa, ryb ale taky pro sušení zeleniny, hub nebo bylinek. S nízkou energetickou spotřebou o příko

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.