Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Gallery Vademecum - Moderní umění v Čechách a na Moravě (1890-1938)

Knihy

Gallery Vademecum - Moderní umění v Čechách a na Moravě (1890-1938)

Hodnocení: 1x
  • 4

Vademecum - Moderní umění v Čechách a na Moravě (1890-1938) . Kniha, jejímž smyslem je usnadnit orientaci ve složitém procesu vývoje moderního umění. V souladu s dějinnou realitou tohoto období pojímá území Čecha Moravy jako mnohonárodnostní celek a vedle českých umělců sleduje i tvorbu některých důležitých ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Gallery Vademecum - Moderní umění v Čechách a na Moravě (1890-1938)

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 1 091 Kč

Publikace: Vademecum - Moderní umění v Čechách a na Moravě (1890-1938). Kniha, jejíž smyslem je usnadnit orientaci ve složitém procesu vývoje moderního umění. V souladu s dějinnou realitou tohoto období pojímá území Čecha Moravy jako mnohonárodnostní celek a vedle českých umělců sleduje i tvorbu některých důležitých představitelů národnostních menšin. Vademecum má tři části. První je úvodem do dějin umění tohoto období - základní informace o moderních výtvarných směrech, jejich hlavních protagonistech a uměleckých » ... a dál?

Produkt Gallery Vademecum - Moderní umění v Čechách a na Moravě (1890-1938)

Gallery Vademecum - Moderní umění v Čechách a na Moravě (1890-1938) - parametry

Název produktu: Gallery Vademecum - Moderní umění v Čechách a na Moravě (1890-1938)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 091 Kč
Maximální cena: 1 354 Kč
Ušetríte až: 263 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vademecum - Moderní umění v Čechách a na Moravě (1890-1938) . Kniha, jejímž smyslem je usnadnit orientaci ve složitém procesu vývoje moderního umění. V souladu s dějinnou realitou tohoto období pojímá území Čecha Moravy jako mnohonárodnostní celek a vedle českých umělců sleduje i tvorbu některých důležitých představitelů národnostních menšin.Vademecum má tři části. První je úvodem do dějin umění tohoto období - základní informace o moderních výtvarných směrech, jejich hlavních protagonistech a uměleckých skupinách v ideových, společenských a geopolitických souvislostech. Druhá část formou slovníku představuje 88 vybraných umělců zabývajících se malbou, plastikou, architekturou, fotografií a uměleckým řemeslem. Třetí část, nazvaná Malý slovník, blíže vysvětluje odborné termíny, složení a zaměření uměleckých skupin nebo významné výstavy uvedené v publikaci. Zvlášť důležitou složkou Vademeka je jeho bohaté obrazové vybavení. Vademecum - Moderní umění v Čechách a na Moravě (1890-1938) od nakladatelství Gallery v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.