Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Vliv estrogenů na patologickou transformaci endometria v kli...

Učebnice/Odborná literatura

Galén Vliv estrogenů na patologickou transformaci endometria v kli...

Hodnocení: 1x
  • 4

Závažným medicínsko-společenským důsledkem demografického stárnutí společnosti je narůstající výskyt onemocnění, která snižují kvalitu života a mají značný sociální a ekonomický dopad. U žen se při jejich vzniku uplatňuje, kromě dalších faktorů, také vyhasínání ovariální funkce. Uvedené skutečnosti byly podnětem k ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Galén Vliv estrogenů na patologickou transformaci endometria v kli... koupíte i tady

Specifikace Galén Vliv estrogenů na patologickou transformaci endometria v kli...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 209 Kč

Již třetí vydání úspěšné monografie shrnuje kromě základních poznatků z vnitřního lékařství též aktuální informace, o něž byly všechny jeho podobory v posledních letech obohaceny. Text je určen předev ... a dál?

Produkt Galén Vliv estrogenů na patologickou transformaci endometria v kli...

Galén Vliv estrogenů na patologickou transformaci endometria v kli... - parametry

Název produktu: Galén Vliv estrogenů na patologickou transformaci endometria v kli...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 209 Kč
Maximální cena: 334 Kč
Ušetríte až: 125 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Závažným medicínsko-společenským důsledkem demografického stárnutí společnosti je narůstající výskyt onemocnění, která snižují kvalitu života a mají značný sociální a ekonomický dopad. U žen se při jejich vzniku uplatňuje, kromě dalších faktorů, také vyhasínání ovariální funkce. Uvedené skutečnosti byly podnětem k výzkumu dějů spojených s menopauzou. Jednou z intenzívně sledovaných oblastí je vztah mezi estrogeny a patologickou transformací endometria, kterému je věnována tato publikace.  OBSAH: 1. Endogenní estrogeny a změny endometria v premenopauze a v postmenopauze 1.1. Benigní změny endometria difúzního charakteru - literární přehled 1.2. Benigní změny endometria ložiskového charakteru 1.3. Endogenní estrogeny a karcinom endometria - literární přehled 2. Endometrium a hormonální substituční léčba - literární přehled 2.1. Děložní krvácení při hormonální substituční léčbě - výsledková část 2.2. Klinické projevy patologií endometria a myometria při hormonální substituční léčbě 3.

Tamoxifen a patologie endometria 3.1. Změny endometria při terapii karcinomu prsu tamoxifenem - výsledková část 3.2. Adenomyóza jako možný projev dlouhodobé terapie tamoxifenem 4. Možnosti detekce patologií endometria 4.1. Diagnostika patologií endometria - literární přehled Vliv estrogénů na patologickou transformaci endometria v klimakteriu - Taťána Rešlová od authora Taťána Rešlová a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Již třetí vydání úspěšné monografie shrnuje kromě základních poznatků z vnitřního lékařství též aktuální informace, o něž byly všechny jeho podobory v posledních letech obohaceny. Text je určen především ke studiu postgraduálnímu, ale nepochybně poslouží i studentům medicíny. Je členěn tradičním způsobem do dvou částí - obecné a speciální. Obecná část zahrnuje informace přesahující jednotlivé disciplíny vnitřního lékařství a jsou sem zařazeny tři nové kapitoly: o obecných příznacích vnitřních chorob, molekulární biologii a kapitola o genetice. Dvacet kapitol speciální části představuje vnitřní choroby podle jednotlivých interních podoborů; doplněny jsou o nejnovější údaje jak z oblasti diagnostiky, tak i moderní léčby. V závěru monografie je připojena i krátká stať o vyhledávání informací na internetu se seznamem nejdůležitějších elektronických adres.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.