Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Galén Sloupky podél cesty - O programech, strukturách a lidech. Tr...

Knihy naučná literatura

Galén Sloupky podél cesty - O programech, strukturách a lidech. Tr...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Sloupky podél cesty - O programech, strukturách a lidech. Transformace českého zdravotnictví v kurzívkách Zdravotnických novin 1992-1994 - Dagmar Pohunková. Z doslovu:Dagmar Pohunková psala své sloupky v době, kdy se měnily poměry ve společnosti i ve zdravotnictví (jen lidé zůstávali stejní). Jejich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81952

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Sloupky podél cesty - O programech, strukturách a lidech. Tr...

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 112 Kč

Publikace: Sloupky podél cesty - O programech, strukturách a lidech. Transformace českého zdravotnictví v kurzívkách Zdravotnických novin 1992-1994 - Dagmar Pohunková. Z doslovu:Dagmar Pohunková psala své sloupky v době, kdy se měnily poměry ve společnosti i ve zdravotnictví (jen lidé zůstávali stejní). Jejich tématem jsou prosté a všední věci. Tak všední, že se mohou zdát až banální: transformace zdravotnictví v nově zaváděných tržních podmínkách, komunikace mezi lidmi, mezilidské vztahy a morálka. Dá se na » ... a dál?

Produkt Galén Sloupky podél cesty - O programech, strukturách a lidech. Tr...

Galén Sloupky podél cesty - O programech, strukturách a lidech. Tr... - parametry

Název produktu: Galén Sloupky podél cesty - O programech, strukturách a lidech. Tr...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 143 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Sloupky podél cesty - O programech, strukturách a lidech. Transformace českého zdravotnictví v kurzívkách Zdravotnických novin 1992-1994 - Dagmar Pohunková. Z doslovu:Dagmar Pohunková psala své sloupky v době, kdy se měnily poměry ve společnosti i ve zdravotnictví (jen lidé zůstávali stejní). Jejich tématem jsou prosté a všední věci. Tak všední, že se mohou zdát až banální: transformace zdravotnictví v nově zaváděných tržních podmínkách, komunikace mezi lidmi, mezilidské vztahy a morálka. Dá se na těchto tisíckrát probraných problémech najít něco nového? Jak je vidět, dá. Zůstává tu sice pár věcí, které byly aktuální ve své době a které jsou tedy spíše historickou připomínkou, většinou se však autorce podařilo najít nosnou rovnováhu mezi odplývajícími okamžiky („vteřino, postůj“) a nadčasovostí. Máme tu před sebou jak obraz doby, tak to, co se nemění, co zůstává, jako to jaro a léto a podzim a zima. Publikace: Sloupky podél cesty - O programech, strukturách a lidech. Transformace českého zdravotnictví v kurzívkách Zdravotnických novin 1992-1994 - Dagmar Pohunková.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.