Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Galén Rozhovor s Jiřím Widimským - Cesta za poznáním srdce - Micha...

Knihy naučná literatura

Galén Rozhovor s Jiřím Widimským - Cesta za poznáním srdce - Micha...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Rozhovor s Jiřím Widimským - Cesta za poznáním srdce - Michael Aschermann. Profesor Jiří Widimský - zná ho každý český kardiolog, který si s ním prožil atestaci z kardiologie. Známe ho však opravdu? Jaký vlastně je náš »král srdce«, studnice poznatků, autor největšího počtu monografií v oboru nemocí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8251
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Rozhovor s Jiřím Widimským - Cesta za poznáním srdce - Micha...

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 292 Kč

Publikace: Rozhovor s Jiřím Widimským - Cesta za poznáním srdce - Michael Aschermann. Profesor Jiří Widimský - zná ho každý český kardiolog, který si s ním prožil atestaci z kardiologie. Známe ho však opravdu? Jaký vlastně je náš »král srdce«, studnice poznatků, autor největšího počtu monografií v oboru nemocí srdečních? Jak se mu podařilo dosáhnout až na ta­kové vrcholy kardiologie, jako bylo jeho postavení místopředsedy Evropské kardiologické společnosti? Vzpomínky na konec druhé světové války, vzpomínky na » ... a dál?

Produkt Galén Rozhovor s Jiřím Widimským - Cesta za poznáním srdce - Micha...

Galén Rozhovor s Jiřím Widimským - Cesta za poznáním srdce - Micha... - parametry

Název produktu: Galén Rozhovor s Jiřím Widimským - Cesta za poznáním srdce - Micha...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 292 Kč
Maximální cena: 292 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Rozhovor s Jiřím Widimským - Cesta za poznáním srdce - Michael Aschermann. Profesor Jiří Widimský - zná ho každý český kardiolog, který si s ním prožil atestaci z kardiologie. Známe ho však opravdu? Jaký vlastně je náš »král srdce«, studnice poznatků, autor největšího počtu monografií v oboru nemocí srdečních? Jak se mu podařilo dosáhnout až na ta­kové vrcholy kardiologie, jako bylo jeho postavení místopředsedy Evropské kardiologické společnosti? Vzpomínky na konec druhé světové války, vzpomínky na medicínu, která ještě nebyla založena na důkazech, vyprávění o tom, jak se dělal výzkum v době, kdy nebyly počítače. V Rozhovoru ho poznáváme nejen jako pověstného přísného examinátora několika mladších generací, ale také jako milovníka vážné hudby, sportovce amatéra a průvodce po mnoha zemích světa, které navštívil především proto, že je vynikající kardiolog. Dozvíme se také, co vlastně znamená zkratka www.cz, aniž to tvůrci webu vůbec vědí. Život tohoto významného českého kardiologa stojí za to poznat. Publikace: Rozhovor s Jiřím Widimským - Cesta za poznáním srdce - Michael Aschermann.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.