Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Ročenka intenzivní medicíny 2004 - Roman Zazula et al.

Učebnice/Odborná literatura

Galén Ročenka intenzivní medicíny 2004 - Roman Zazula et al.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Ročenka intenzivní medicíny 2004 - Roman Zazula et al.. Publikace obsahuje příspěvky přednesené na XI. Dnech intenzivní medicíny, konaných 9.-11. června 2004 v Kroměříži. Přednášky jsou shrnuty v tematických blocích: respirační péče a umělá plicní ventilace; hemodynamika; infekce - sepse - MODS; imunita a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8104
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Ročenka intenzivní medicíny 2004 - Roman Zazula et al.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 100 Kč

Publikace: Ročenka intenzivní medicíny 2004 - Roman Zazula et al.. Publikace obsahuje příspěvky přednesené na XI. Dnech intenzivní medicíny, konaných 9.-11. června 2004 v Kroměříži. Přednášky jsou shrnuty v tematických blocích: respirační péče a umělá plicní ventilace; hemodynamika; infekce - sepse - MODS; imunita a imunologické monitorování; NPB, GIT, jaterní poruchy; metabolismus a nutriční podpora; výživa v chronické resuscitační péči; akutní neurologické stavy; intoxikace; etika; přednášky sesterské sekce. » ... a dál?

Produkt Galén Ročenka intenzivní medicíny 2004 - Roman Zazula et al.

Galén Ročenka intenzivní medicíny 2004 - Roman Zazula et al. - parametry

Název produktu: Galén Ročenka intenzivní medicíny 2004 - Roman Zazula et al.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 100 Kč
Maximální cena: 100 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Ročenka intenzivní medicíny 2004 - Roman Zazula et al.. Publikace obsahuje příspěvky přednesené na XI. Dnech intenzivní medicíny, konaných 9.-11. června 2004 v Kroměříži. Přednášky jsou shrnuty v tematických blocích: respirační péče a umělá plicní ventilace; hemodynamika; infekce - sepse - MODS; imunita a imunologické monitorování; NPB, GIT, jaterní poruchy; metabolismus a nutriční podpora; výživa v chronické resuscitační péči; akutní neurologické stavy; intoxikace; etika; přednášky sesterské sekce. Publikace: Ročenka intenzivní medicíny 2004 - Roman Zazula et al..


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.