Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Galén Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová, ...

Knihy

Galén Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová, ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová;Stanislav Filip. Cílem monografie je podat nejnovější informace o mechanismu účinku ionizujícího záření na hematopoetické buňky, jak na buněčné, tak na molekulární úrovni. Autor se zaměřil na hematopoetické buňky z toho důvodu, že dřeňový syndrom ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.828

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová, ...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 142 Kč

Publikace: Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová;Stanislav Filip. Cílem monografie je podat nejnovější informace o mechanismu účinku ionizujícího záření na hematopoetické buňky, jak na buněčné, tak na molekulární úrovni. Autor se zaměřil na hematopoetické buňky z toho důvodu, že dřeňový syndrom nemoci z ozáření je v současné době jediný ze syndromů akutní nemoci z ozáření, který lze efektivně léčit. Na základě nových poznatků o kmenových buňkách krvetvorby, růstových faktorech a zkušenostech s » ... a dál?

Produkt Galén Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová, ...

Galén Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová, ... - parametry

Název produktu: Galén Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová, ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 181 Kč
Ušetríte až: 39 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová;Stanislav Filip. Cílem monografie je podat nejnovější informace o mechanismu účinku ionizujícího záření na hematopoetické buňky, jak na buněčné, tak na molekulární úrovni. Autor se zaměřil na hematopoetické buňky z toho důvodu, že dřeňový syndrom nemoci z ozáření je v současné době jediný ze syndromů akutní nemoci z ozáření, který lze efektivně léčit. Na základě nových poznatků o kmenových buňkách krvetvorby, růstových faktorech a zkušenostech s terapií ozářených při radiačních nehodách autor informuje také o terapeutických přístupech v léčbě akutní nemoci z ozáření. Publikace je určena především odborníkům, pracujícím v oboru radiobiologie a radiační onkologie, a měla by přispět k rozšíření jejich znalostí uvedené problematiky. Publikace: Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová;Stanislav Filip.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.