Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Galén Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová, ...

Knihy

Galén Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová, ...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová;Stanislav Filip. Cílem monografie je podat nejnovější informace o mechanismu účinku ionizujícího záření na hematopoetické buňky, jak na buněčné, tak na molekulární úrovni. Autor se zaměřil na hematopoetické buňky z toho důvodu, že dřeňový syndrom ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81983

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová, ...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 142 Kč

Publikace: Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová;Stanislav Filip. Cílem monografie je podat nejnovější informace o mechanismu účinku ionizujícího záření na hematopoetické buňky, jak na buněčné, tak na molekulární úrovni. Autor se zaměřil na hematopoetické buňky z toho důvodu, že dřeňový syndrom nemoci z ozáření je v současné době jediný ze syndromů akutní nemoci z ozáření, který lze efektivně léčit. Na základě nových poznatků o kmenových buňkách krvetvorby, růstových faktorech a zkušenostech s » ... a dál?

Produkt Galén Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová, ...

Galén Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová, ... - parametry

Název produktu: Galén Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová, ...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 142 Kč
Maximální cena: 238 Kč
Ušetríte až: 96 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová;Stanislav Filip. Cílem monografie je podat nejnovější informace o mechanismu účinku ionizujícího záření na hematopoetické buňky, jak na buněčné, tak na molekulární úrovni. Autor se zaměřil na hematopoetické buňky z toho důvodu, že dřeňový syndrom nemoci z ozáření je v současné době jediný ze syndromů akutní nemoci z ozáření, který lze efektivně léčit. Na základě nových poznatků o kmenových buňkách krvetvorby, růstových faktorech a zkušenostech s terapií ozářených při radiačních nehodách autor informuje také o terapeutických přístupech v léčbě akutní nemoci z ozáření. Publikace je určena především odborníkům, pracujícím v oboru radiobiologie a radiační onkologie, a měla by přispět k rozšíření jejich znalostí uvedené problematiky. Publikace: Radiosenzitivita hematopoetického systému - Jiřina Vávrová;Stanislav Filip.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.