Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Galén Profesor Jaroslav Teisinger a historie českého pracovního lé...

Próza - beletrie

Galén Profesor Jaroslav Teisinger a historie českého pracovního lé...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Profesor Jaroslav Teisinger a historie českého pracovního lékařství - Jana Pazderová-Vejlupková et al.. Onemocníme-li chorobou, jejíž příčina není známa a nedá se jí zabránit, obviňujeme Osud. Onemocní-li však člověk jen proto, že pracuje, svou prací vytváří pro společnost nezbytné (i zbytné) životní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.76711

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Galén Profesor Jaroslav Teisinger a historie českého pracovního lé... koupíte i tady

Specifikace Galén Profesor Jaroslav Teisinger a historie českého pracovního lé...

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 292 Kč

Onemocníme-li chorobou, jejíž příčina není známa a nedá se jí zabránit, obviňujeme Osud. Onemocní-li však člověk jen proto, že pracuje, svou prací vytváří pro společnost nezbytné (i zbytné) životní po ... a dál?

Produkt Galén Profesor Jaroslav Teisinger a historie českého pracovního lé...

Galén Profesor Jaroslav Teisinger a historie českého pracovního lé... - parametry

Název produktu: Galén Profesor Jaroslav Teisinger a historie českého pracovního lé...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 292 Kč
Maximální cena: 371 Kč
Ušetríte až: 79 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Profesor Jaroslav Teisinger a historie českého pracovního lékařství - Jana Pazderová-Vejlupková et al.. Onemocníme-li chorobou, jejíž příčina není známa a nedá se jí zabránit, obviňujeme Osud. Onemocní-li však člověk jen proto, že pracuje, svou prací vytváří pro společnost nezbytné (i zbytné) životní potřeby a příčina onemocnění tkví v jeho práci, pak je povinností společnosti zajistit takové pracovní podmínky, aby se pravděpodobnost výskytu onemocnění snížila na minimum, které je při současném vědeckém poznání možné. Profesor Teisinger byl jedním z nemnoha lékařů-vědců, kteří výrazně rozšířili hranice znalostí, a tomuto cíli věnoval celý svůj tvůrčí život.Pracovní lékařství u nás založil a zásadním způsobem zasáhl do jeho vývoje v celosvětovém měřítku. Vychoval celou generaci lékařů, biologů, chemiků, fyziků a techniků, kteří v jeho díle pokračovali a pokračují. Protože sám důsledně prosazoval zavádění nových poznatků do praktického života a vedl k tomu i své spolupracovníky, počet nemocí z povolání u nás významně poklesl a některá onemocnění se již vůbec nevyskytují. Publikace: Profesor Jaroslav Teisinger a historie českého pracovního lékařství - Jana Pazderová-Vejlupková et al..


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.