Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Galén Osude, osude... - Margita Kohoutová

Knihy naučná literatura

Galén Osude, osude... - Margita Kohoutová

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Osude, osude... - Margita Kohoutová. Margita Kohoutová (* 1916) prožila nelehký život. Narodila se v Liptovském Sv. Mikuláši v ortodoxní židovské rodině, a už to osudově poznamenalo její život. Po idylickém dětství v malebném slovenském městečku, zasazeném do krásné přírody, ji tvrdě zasáhly historické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81639

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Osude, osude... - Margita Kohoutová

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 225 Kč

Publikace: Osude, osude... - Margita Kohoutová. Margita Kohoutová (* 1916) prožila nelehký život. Narodila se v Liptovském Sv. Mikuláši v ortodoxní židovské rodině, a už to osudově poznamenalo její život. Po idylickém dětství v malebném slovenském městečku, zasazeném do krásné přírody, ji tvrdě zasáhly historické události - nástup fašismu a vznik Slovenského štátu, po nichž pak zákonitě následovalo nucené přerušení vysokoškolského studia a nedobrovolný odchod do emigrace. Po návratu do vlasti a dokončení lékařské » ... a dál?

Produkt Galén Osude, osude... - Margita Kohoutová

Galén Osude, osude... - Margita Kohoutová - parametry

Název produktu: Galén Osude, osude... - Margita Kohoutová
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 225 Kč
Maximální cena: 341 Kč
Ušetríte až: 116 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Publikace: Osude, osude... - Margita Kohoutová. Margita Kohoutová (
  • 1916) prožila nelehký život. Narodila se v Liptovském Sv. Mikuláši v ortodoxní židovské rodině, a už to osudově poznamenalo její život. Po idylickém dětství v malebném slovenském městečku, zasazeném do krásné přírody, ji tvrdě zasáhly historické události - nástup fašismu a vznik Slovenského štátu, po nichž pak zákonitě následovalo nucené přerušení vysokoškolského studia a nedobrovolný odchod do emigrace. Po návratu do vlasti a dokončení lékařské fakulty UK v Bratislavě se stala vědeckou pracovnicí v oblasti mikrobiologie, které zasvětila celý svůj profesionální život. Stala se jednou z obětí posrpnového vývoje naší společnosti. Její vzpomínková kniha obsahuje upřímné a otevřené osobní vyznání a vyslovuje životní krédo, že lidský život probíhá v neustálém střetu dobra a zla a vyžaduje kus statečnosti, odvahy a pokory... Publikace: Osude, osude... - Margita Kohoutová.

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.