Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Galén Nechirurgická léčba časných stadií karcinomu prsu - Jiří Pet...

Knihy

Galén Nechirurgická léčba časných stadií karcinomu prsu - Jiří Pet... cena od 0 Kč

Galén Nechirurgická léčba časných stadií karcinomu prsu - Jiří Pet...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Nechirurgická léčba časných stadií karcinomu prsu - Jiří Petera;Stanislav Filip. Karcinom prsu je nejčastěji se vyskytující malignitou u žen (v USA a západní Evropě). V České republice podle zdravotnické statistiky bylo v letech 1991-1995 hlášeno 20 978 případů karcinomu prsu a na toto onemocnění zemřelo ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Galén Nechirurgická léčba časných stadií karcinomu prsu - Jiří Pet... - parametry

Název produktu: Galén Nechirurgická léčba časných stadií karcinomu prsu - Jiří Pet...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Nechirurgická léčba časných stadií karcinomu prsu - Jiří Petera;Stanislav Filip. Karcinom prsu je nejčastěji se vyskytující malignitou u žen (v USA a západní Evropě). V České republice podle zdravotnické statistiky bylo v letech 1991-1995 hlášeno 20 978 případů karcinomu prsu a na toto onemocnění zemřelo ve stejném období 9815 nemocných. Ve Východočeském kraji bylo v letech 1991-1996 hlášeno 3105 případů karcinomu prsu a v uvedených letech na něj zemřelo 1217 nemocných. Odhaduje se, že u více než 180 tisíc žen v USA byl v roce 1998 diagnostikován karcinom prsu a z nich zemře na tuto nemoc víc než 40 tisíc. Ačkoliv výskyt karcinomu prsu zůstával v letech 1990-1995 konstantní, mortalita během tohoto období poklesla o 1,9 % za rok. S největší pravděpodobností proto, že diagnóza je v posledních létech časnější, zejména díky mamografickému screeningu, ale i pro pokroky dosažené v léčbě.Současná léčba karcinomu prsu je založena na interdisciplinární týmové spolupráci rentgenologů, chirurgů, histopatologů, radioterapeutů a klinických onkologů. Publikace shrnuje nové pohledy na nechirurgické léčebné modality v primární terapii primárního karcinomu prsu. Jejím cílem je informovat o různorodosti a současných trendech v nechirurgické léčbě karcinomu prsu. Text je určen především odborníkům pracujícím v oboru a měl by přispět k rozšíření jejich znalosti uvedené problematiky. Publikace: Nechirurgická léčba časných stadií karcinomu prsu - Jiří Petera;Stanislav Filip.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.