Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Manuál praktického lékaře školitele - Libuše Válková et al.

Učebnice/Odborná literatura

Galén Manuál praktického lékaře školitele - Libuše Válková et al.

Hodnocení: 1x
  • 4

Manuál pro praktické lékaře školitele byl napsán za účelem doplnění informací dlouhodobě pracujícím školitelům, lékařům, kteří se této náročné funkce teprve ujímají, především však kolegům, kteří se k této práci dostanou na základě svého zájmu během akreditačního řízení bez předběžného kursu či jiné přípravy. Zájemce ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Manuál praktického lékaře školitele - Libuše Válková et al.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 219 Kč

Manuál pro praktické lékaře školitele byl napsán za účelem doplnění informací dlouhodobě pracujícím školitelům, lékařům, kteří se této náročné funkce teprve ujímají, především však kolegům, kteří se k ... a dál?

Produkt Galén Manuál praktického lékaře školitele - Libuše Válková et al.

Galén Manuál praktického lékaře školitele - Libuše Válková et al. - parametry

Název produktu: Galén Manuál praktického lékaře školitele - Libuše Válková et al.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 310 Kč
Ušetríte až: 91 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Manuál pro praktické lékaře školitele byl napsán za účelem doplnění informací dlouhodobě pracujícím školitelům, lékařům, kteří se této náročné funkce teprve ujímají, především však kolegům, kteří se k této práci dostanou na základě svého zájmu během akreditačního řízení bez předběžného kursu či jiné přípravy. Zájemce o školitelství najde v Manuálu kritéria pro tuto práci i návod, jak přijmout do své péče mladého lékaře. Pozornost je věnována také komunikaci mezi lékařem a pacientem, nejvýznamnějšímu diagnostickému nástroji praktického lékaře. Školitel zde získá představu o tom, jak a co školence učit a jak hodnotit jeho výsledky i svoji vlastní práci, jaký význam má koordinace specializační přípravy a jak připravit kandidáta ke kvalifikační atestační zkoušce. Koncepce jednotlivých kapitol je dána jak faktologií, tak zkušenostmi autorů z vlastní dlouholeté práce v předatestační přípravě praktických lékařů. Může se proto stát zdrojem cenných informací i samotným školencům, kteří v přílohách najdou

podrobnou skladbu vzdělávacího programu včetně vzdělávacích cílů, jejichž obsahem jsou teoretické požadavky přípravy. Logbook (příloha 3) poučí čtenáře o požadavcích na praktické dovednosti lékaře a seznam literatury dá návod, kde vědomosti hledat. Tento Manuál by tedy neměl chybět v žádné pracovní knihovničce praktického lékaře. Manuál praktického lékaře školitele - Libuše Válková et al. od authora Libuše Válková et al. a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.