Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Galén Křeslo pro Fausta 2005 - Rozhovory vedl a k vydání připravil...

Próza - beletrie

Galén Křeslo pro Fausta 2005 - Rozhovory vedl a k vydání připravil...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Křeslo pro Fausta 2005 - Rozhovory vedl a k vydání připravil Jaroslav Hořejší - Jaroslav Hořejší. V pořadí čtvrtý svazek Křesla pro Fausta, navazující na předchozí úspěšné soubory rozhovorů uskutečněných v letech 2000-2004, přináší další výběr z besed s předními osobnostmi a přáteli 1. lékařské fakulty ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83016
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Křeslo pro Fausta 2005 - Rozhovory vedl a k vydání připravil...

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 112 Kč

Publikace: Křeslo pro Fausta 2005 - Rozhovory vedl a k vydání připravil Jaroslav Hořejší - Jaroslav Hořejší. V pořadí čtvrtý svazek Křesla pro Fausta, navazující na předchozí úspěšné soubory rozhovorů uskutečněných v letech 2000-2004, přináší další výběr z besed s předními osobnostmi a přáteli 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, které se konaly v roce 2005 ve Faustově domě. Do »křesla pro Fausta« tentokrát usedlo 23 významných hostů - představitelů různých oborů české medicíny a vědy. Kniha, již » ... a dál?

Produkt Galén Křeslo pro Fausta 2005 - Rozhovory vedl a k vydání připravil...

Galén Křeslo pro Fausta 2005 - Rozhovory vedl a k vydání připravil... - parametry

Název produktu: Galén Křeslo pro Fausta 2005 - Rozhovory vedl a k vydání připravil...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 112 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Křeslo pro Fausta 2005 - Rozhovory vedl a k vydání připravil Jaroslav Hořejší - Jaroslav Hořejší. V pořadí čtvrtý svazek Křesla pro Fausta, navazující na předchozí úspěšné soubory rozhovorů uskutečněných v letech 2000-2004, přináší další výběr z besed s předními osobnostmi a přáteli 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, které se konaly v roce 2005 ve Faustově domě. Do »křesla pro Fausta« tentokrát usedlo 23 významných hostů - představitelů různých oborů české medicíny a vědy. Kniha, již tradičně doplněná fotografiemi Karla Meistera, tak předkládá fotografické, faktografické, myšlenkové a názorové portréty zajímavých osobností, jejichž četba se pro Vás jistě stane nevšedním a milým zážitkem. Publikace: Křeslo pro Fausta 2005 - Rozhovory vedl a k vydání připravil Jaroslav Hořejší - Jaroslav Hořejší.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.