Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Karlovarská lázeňská léčba a medicína na přelomu 20. a 21. století - Pavel Šolc

Učebnice/Odborná literatura

Galén Karlovarská lázeňská léčba a medicína na přelomu 20. a 21. století - Pavel Šolc

Hodnocení: 1x
  • 4

 Publikace shrnuje, co se o karlovarské léčbě skutečně ví a má být i východiskem pro její další poznávání. Chce přispět k renesanci karlovarské lázeňské léčby, která byla ve vědomí lékařů i veřejnosti zatlačena do pozadí úspěchy průmyslové farmakoterapie. Lázeňská léčba může být součástí úspěšné komplexní léčby a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Karlovarská lázeňská léčba a medicína na přelomu 20. a 21. století - Pavel Šolc

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 120 Kč

Publikace shrnuje, co se o karlovarské léčbě skutečně ví, a má být i východiskem pro její další poznávání. Chce přispět k její renesanci, která byla ve vědomí lékařů i veřejnosti zatlačena do pozadí ú ... a dál?

Produkt Galén Karlovarská lázeňská léčba a medicína na přelomu 20. a 21. století - Pavel Šolc

Galén Karlovarská lázeňská léčba a medicína na přelomu 20. a 21. století - Pavel Šolc - parametry

Název produktu: Galén Karlovarská lázeňská léčba a medicína na přelomu 20. a 21. století - Pavel Šolc
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 120 Kč
Maximální cena: 123 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

 Publikace shrnuje, co se o karlovarské léčbě skutečně ví a má být i východiskem pro její další poznávání. Chce přispět k renesanci karlovarské lázeňské léčby, která byla ve vědomí lékařů i veřejnosti zatlačena do pozadí úspěchy průmyslové farmakoterapie. Lázeňská léčba může být součástí úspěšné komplexní léčby a rehabilitace řady vleklých chorob a pooperačních stavů, kdy tato léčba může sehrát i významnou úlohu v prevenci a při získávání a upevňování návyků správné výživy především u osob vyššího věku.  Publikace je určena praktickým lékařům, pracovníkům zdravotnických pojišťoven i veřejného zdravotnictví a též \"vzdělaným laikům\".


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.