Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Galén Daniela Stackeová: Fitness programy Teorie a praxe

Knihy

Galén Daniela Stackeová: Fitness programy Teorie a praxe

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Fitness programy. Teorie a praxe - Metodika cvičení ve fitness centrech. Druhé, doplněné a přepracované vydání - Daniela Stackeová. Publikace, určená zejména pro studenty Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, trenéry a instruktory, se zabývá problematikou metodiky cvičení ve fitness centrech ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Daniela Stackeová: Fitness programy Teorie a praxe

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 357 Kč

Publikace, určená zejména pro studenty Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, trenéry a instruktory, se zabývá problematikou metodiky cvičení ve fitness centrech s důrazem na kineziologická východiska. Autorka ve svém přístupu vychází ze znalostí fyzioterapie, včetně její praktické aplikace v oblasti fitness, a snaží se vytvořit koncepci posilovacích cvičení určenou pro širokou populaci s minimalizací nebezpečí zdravotního poškození, naopak s respektováním celostního přístupu k jedinci a se širokým » ... a dál?

Produkt Galén Daniela Stackeová: Fitness programy Teorie a praxe

Galén Daniela Stackeová: Fitness programy Teorie a praxe - parametry

Název produktu: Galén Daniela Stackeová: Fitness programy Teorie a praxe
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 357 Kč
Maximální cena: 366 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Fitness programy. Teorie a praxe - Metodika cvičení ve fitness centrech. Druhé, doplněné a přepracované vydání - Daniela Stackeová. Publikace, určená zejména pro studenty Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, trenéry a instruktory, se zabývá problematikou metodiky cvičení ve fitness centrech s důrazem na kineziologická východiska. Autorka ve svém přístupu vychází ze znalostí fyzioterapie, včetně její praktické aplikace v oblasti fitness, a snaží se vytvořit koncepci posilovacích cvičení určenou pro širokou populaci s minimalizací nebezpečí zdravotního poškození, naopak s respektováním celostního přístupu k jedinci a se širokým zdravotně-preventivním účinkem.Po úvodu je zařazena kapitola o vstupní diagnostice, ze které se odvíjí sestavení cvičebního plánu. Následují kapitoly o kineziologii, metodice a technice posilovacích cvičení a o sestavování cvičebních plánů, dále jsou zařazeny kapitoly seznamující s principy aerobního tréninku, strečinku a regenerace ve fitness, popsána jsou cvičení při zdravotních oslabeních týkajících se pohybového aparátu a cvičení v těhotenství, pozornost je věnována také psychologii a výživě ve fitness a profesi osobního trenéra. Na konci stěžejních kapitol jsou zařazeny kontrolní otázky a u vybraných také praktická cvičení. V závěru publikace je uveden seznam doporučené studijní literatury, včetně elektronických informačních zdrojů. Publikace: Fitness programy. Teorie a praxe - Metodika cvičení ve fitness centrech. Druhé, doplněné a přepracované vydání - Daniela Stackeová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.