Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Arteriální a žilní trombóza - Symposion 8 - Ivo Přerovský, p...

Učebnice/Odborná literatura

Galén Arteriální a žilní trombóza - Symposion 8 - Ivo Přerovský, p...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Arteriální a žilní trombóza - Symposion 8 - Ivo Přerovský, pořadatel. Z předmluvy:Ve dnech 15. a 16. června 2000 jsme se sešli na Angiologickém symposiu v Poděbradech, které bylo už šesté v pořadí a bylo tentokrát věnované problematice trombózy, a to jak v oblasti tepen, tak žil. Tak jako při předchozích ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82543

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Arteriální a žilní trombóza - Symposion 8 - Ivo Přerovský, p...

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 112 Kč

Publikace: Arteriální a žilní trombóza - Symposion 8 - Ivo Přerovský, pořadatel. Z předmluvy:Ve dnech 15. a 16. června 2000 jsme se sešli na Angiologickém symposiu v Poděbradech, které bylo už šesté v pořadí a bylo tentokrát věnované problematice trombózy, a to jak v oblasti tepen, tak žil. Tak jako při předchozích ročnících jsme vyslechli vynikající přednášky našich předních odborníků, zabývajících se touto problematikou, a odjížděli jsme z Poděbrad s pocitem uspokojení. Znovu jsme se přesvědčili o pokrocích » ... a dál?

Produkt Galén Arteriální a žilní trombóza - Symposion 8 - Ivo Přerovský, p...

Galén Arteriální a žilní trombóza - Symposion 8 - Ivo Přerovský, p... - parametry

Název produktu: Galén Arteriální a žilní trombóza - Symposion 8 - Ivo Přerovský, p...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 112 Kč
Maximální cena: 112 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Arteriální a žilní trombóza - Symposion 8 - Ivo Přerovský, pořadatel. Z předmluvy:Ve dnech 15. a 16. června 2000 jsme se sešli na Angiologickém symposiu v Poděbradech, které bylo už šesté v pořadí a bylo tentokrát věnované problematice trombózy, a to jak v oblasti tepen, tak žil. Tak jako při předchozích ročnících jsme vyslechli vynikající přednášky našich předních odborníků, zabývajících se touto problematikou, a odjížděli jsme z Poděbrad s pocitem uspokojení. Znovu jsme se přesvědčili o pokrocích dosažených v posledních letech při znalostech patogeneze, diagnostiky, terapie a prevence onemocnění, která patří k nejzávažnějším problematikám v oblasti cév a jsou hlavní příčinou morbidity a mortality. Současně nám bylo trochu líto, že se k odeznělým informacím nemůžeme znovu vrátit v jejich písemné podobě, promýšlet je a přebírat do vlastních úvah a postupů, a že je vyslechla jen ta část odborného publika, která byla v sále a která tvoří jen zlomek potenciálních zájemců. Od těchto úvah už byl jen malý krok k nápadu na knižní vydání přednesených sdělení. Publikace: Arteriální a žilní trombóza - Symposion 8 - Ivo Přerovský, pořadatel.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.