Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Galén Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 2/2004 - Jiří Beran

Učebnice/Odborná literatura

Galén Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 2/2004 - Jiří Beran

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 2/2004 - Jiří Beran. Druhý svazek sborníku, který usiluje o podporu odborného růstu mladé generace psychiatrů, představuje 3 seminární práce předložené ke specializační atestaci z psychiatrie II. stupně v roce 2003:Psychofarmakoterapie, psychoterapie a jejich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8198

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Galén Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 2/2004 - Jiří Beran

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 71 Kč

Publikace: Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 2/2004 - Jiří Beran. Druhý svazek sborníku, který usiluje o podporu odborného růstu mladé generace psychiatrů, představuje 3 seminární práce předložené ke specializační atestaci z psychiatrie II. stupně v roce 2003:Psychofarmakoterapie, psychoterapie a jejich kombinace (MUDr. Aleš Fürst)Komunitní péče v psychiatrii a psychosociální rehabilitace(MUDr. Petr Hejzlar)Psychoneuroimunologie(MUDr. Alena Večeřová-Procházková) Publikace: Acta Psychiatrica Postgradualia » ... a dál?

Produkt Galén Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 2/2004 - Jiří Beran

Galén Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 2/2004 - Jiří Beran - parametry

Název produktu: Galén Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 2/2004 - Jiří Beran
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 71 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 2/2004 - Jiří Beran. Druhý svazek sborníku, který usiluje o podporu odborného růstu mladé generace psychiatrů, představuje 3 seminární práce předložené ke specializační atestaci z psychiatrie II. stupně v roce 2003:Psychofarmakoterapie, psychoterapie a jejich kombinace (MUDr. Aleš Fürst)Komunitní péče v psychiatrii a psychosociální rehabilitace(MUDr. Petr Hejzlar)Psychoneuroimunologie(MUDr. Alena Večeřová-Procházková) Publikace: Acta Psychiatrica Postgradualia Bohemica 2/2004 - Jiří Beran.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.