Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Gabriele Fahr-Becker: Umění východní Asie

Knihy naučná literatura

Gabriele Fahr-Becker: Umění východní Asie

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Gabriele Fahr-Becker - Umění východní Asie. Tato kniha je fascinující publikace ve velkém formátu, která vám na svých stránkách představuje jednu z nejbohatších kultur na světě. Umění východní Asie lze obdivovat dlouhé hodiny. V knize najdete historický vývoj tamní kultury, bohatou ilustraci a mnoho zajímavého materiálu o umění v Číně, Indonésii a dalších zemí. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 4.67

Jaké má kniha
Umění východní Asie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gabriele Fahr-Becker: Umění východní Asie koupíte i tady

Specifikace Gabriele Fahr-Becker: Umění východní Asie

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 998 Kč

Grandiózní architektonické komplexy, malířství, umělecké řemeslo a předměty denní potřeby, sochařství, tanec, kaligrafie a poezie tvoří pestrobarevnou mozaiku fascinující kultury východní a jihovýchodní Asie, jež trvale ovlivnila i kulturu Západu. Od kamenných objektů neolitu až k modernímu umění současné Číny. Jihovýchodní Asie nadchne slavnými chrámovými stavbami i dlouhými domy Indonésie a tradičními budovami v souostroví Malé Sundy. Thajsko a Laos okouzlí svými zlatem hýřícími palácovými a chrámovými stavbami. » ... a dál?

Produkt Gabriele Fahr-Becker: Umění východní Asie

Gabriele Fahr-Becker: Umění východní Asie - parametry

Název produktu: Gabriele Fahr-Becker: Umění východní Asie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 998 Kč
Maximální cena: 1 899 Kč
Ušetríte až: 901 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Skvostně zpracovaná velkoformátová publikace představuje pestrobarevnou mozaiku fascinující kultury východní a jihovýchodní Asie, jež trvale ovlivnila i kulturu Západu. Grandiózní architektonické komplexy, malířství, umělecké řemeslo a předměty denní potřeby, sochařství, tanec, kaligrafie a poezie tvoří pestrobarevnou mozaiku fascinující kultury východní a jihovýchodní Asie, jež trvale ovlivnila i kulturu Západu. Od kamenných objektů neolitu až k modernímu umění současné Číny. Jihovýchodní Asie nadchne slavnými chrámovými stavbami i dlouhými domy Indonésie a tradičními budovami v souostroví Malé Sundy. Thajsko a Laos okouzlí svými zlatem hýřícími palácovými a chrámovými stavbami. Bohatství a různorodost japonské kultury se zřetelně projevuje v architektuře paláců, hradů, chrámů, u tradičních domů i v principech zenových zahrad. Obraz doplňují plastiky, dvorské, samurajské a lidové umění. Prezentována je i mnohostrannost korejského umění ranými bronzy, zlatnickými pracemi, typickými kameninovými nádobami, obrazy a drahocennými oděvy.

Publikace zabývající se architektonickými komplexy, malířstvím, uměleckým řemeslem i předměty denní potřeby, sochařstvím, tancem, kaligrafií, poezií fascinující kultury východní a jihovýchodní Asie.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.