MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Gabriela Preissová: Gazdina roba

Próza - beletrie

Gabriela Preissová: Gazdina roba

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 9788086216706

Dřevěné 3D prostorové puzzle - stavebnice vyrobená z 3mm silné překližky. 3D skládačky jsou vhodné pro rozvoj motoriky, fantazie a představivosti. Jsou velmi oblíbené nejen u dětí, ale i u rodičů. Postup skládání dřevěného 3D puzzle: Každé balení obsahuje podrobný nákres a očíslování jednotlivých částí tak, jak jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9697
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Gazdina Roba
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Gabriela Preissová: Gazdina roba

Čerstvá hodnocení Gabriela Preissová: Gazdina roba

  • 3

Socka75, 25. listopadu 2015

Je to kvalitní drama, velmi poctivě zachycující ne zrovna idealizovaný příběh z moravského venkova. Ale vedle po všech stránkách strhující a všestranné Maryši bledne chudokrevností.


Specifikace Gabriela Preissová: Gazdina roba

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 49 Kč

Gazdina roba - Gabriela Preissová z nakladatelství Carpe diem, rok vydání 2013. ... a dál?

Produkt Gabriela Preissová: Gazdina roba

Gabriela Preissová: Gazdina roba - parametry

Název produktu: Gabriela Preissová: Gazdina roba
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 49 Kč
Maximální cena: 177 Kč
Ušetríte až: 128 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Dřevěné 3D prostorové puzzle - stavebnice vyrobená z 3mm silné překližky. 3D skládačky jsou vhodné pro rozvoj motoriky, fantazie a představivosti. Jsou velmi oblíbené nejen u dětí, ale i u rodičů. Postup skládání dřevěného 3D puzzle: Každé balení obsahuje podrobný nákres a očíslování jednotlivých částí tak, jak jsou vyraženy na překližce. Čísla jsou pouze na návodu, nikoliv na dílcích. Dílky jednoduše v průběhu skládání opatrně vymáčkněte prsty z dřevěné překližky, v případě nutnosti drsné hrany vyhlaďte přloženým brusným papírem. Vytláčení doporučujeme provádět z lícové strany. Na nákresu si vždy najděte číslo potřebného dílku a pod stejným číslem i jeho umístění a vložte dílek na správné místo. Hrubou představu, kam který dílek patří, můžete získat i z přiloženého obrázku sestaveného 3D puzzle. Postupně umístěte všechny části podle nákresu. Dřevěné 3D Puzzle je z lícové strany polepeno barevným potiskem. Skládačku nemusíte lepit lepidlem, lze jej kdykoliv rozložit a znovu složit. Doporučujeme

si ponechat návod ke stavbě. K trvalému pevnému spojení použijte lepidlo na dřevo (není součástí výrobku). 3D puzzle je baleno ve fólii v rozloženém stavu. Dřevěné 3D puzzle splňují všechny normy EU. Nevhodné pro děti do 3 let, doporučený věk pro skládání je 6 let. Rozměr složeného puzzle 15 x 13 x 13 cm Gazdina roba - Preissová Gabriela Příběh "krajčířky" Evy a její nešťastné lásky patří k stále živému odkazu českého realistického dramatu. z kategorie Knihy | Beletrie | Ostatní beletrie | Divadelní hry | České divadelní hry od Artur naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Autor : Ggabriela Preissová, Příběh "krajčířky" Evy a její nešťastné lásky patří k stále živému odkazu českého realistického dramatu. 26. svazek edice D.

Druh sortimentu : Kniha, Gazdina roba, Jazyk : Čeština, Počet stran : 76 Gazdina roba - Gabriela Preissová z nakladatelství Carpe diem, rok vydání 2013.


Recenze Gabriela Preissová: Gazdina roba

Socka75, 25. listopadu 2015Je to kvalitní drama, velmi poctivě zachycující ne zrovna idealizovaný příběh z moravského venkova. Ale vedle po všech stránkách strhující a všestranné Maryši bledne chudokrevností.
Hodnocení:
  • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Gabriela Preissová: Gazdina roba

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.