Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Gabriela Lojová, Kateřina Vlčková: Styly a strategie učení ve výuce cizích jazyků

Učebnice/Odborná literatura

Gabriela Lojová, Kateřina Vlčková: Styly a strategie učení ve výuce cizích jazyků

Hodnocení: 1x
  • 4

Téma publikace souvisí s tématem humanizace vzdělávání a s hledáním efektivnějších přístupů ve výuce cizích jazyků, které by respektovaly individualitu studenta a rozvíjely jeho autonomii. Teoretické vysvětlení charakteristických projevů jednotlivých stylů i strategií a jejich dopadů je doplněno doporučeními pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89133
skladem

Jaké má kniha
Styly a strategie učení..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Gabriela Lojová, Kateřina Vlčková: Styly a strategie učení ve výuce cizích jazyků koupíte i tady

Specifikace Gabriela Lojová, Kateřina Vlčková: Styly a strategie učení ve výuce cizích jazyků

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 247 Kč

Téma publikace souvisí s tématem humanizace vzdělávání a s hledáním efektivnějších přístupů ve výuce cizích jazyků, které by respektovaly individualitu studenta a rozvíjely jeho autonomii. ... a dál?

Produkt Gabriela Lojová, Kateřina Vlčková: Styly a strategie učení ve výuce cizích jazyků

Gabriela Lojová, Kateřina Vlčková: Styly a strategie učení ve výuce cizích jazyků - parametry

Název produktu: Gabriela Lojová, Kateřina Vlčková: Styly a strategie učení ve výuce cizích jazyků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 247 Kč
Maximální cena: 329 Kč
Ušetríte až: 82 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Téma publikace souvisí s tématem humanizace vzdělávání a s hledáním efektivnějších přístupů ve výuce cizích jazyků, které by respektovaly individualitu studenta a rozvíjely jeho autonomii. Teoretické vysvětlení charakteristických projevů jednotlivých stylů i strategií a jejich dopadů je doplněno doporučeními pro výuku. Příklady z každodenního života ilustrují probírané jevy a slouží k lepšímu pochopení dané problematiky. Doc. PhDr. Gabriela Lojová, Ph.D., je vedoucí katedry anglického jazyka a literatury na Pedagogické fakultě UK v Bratislavě. Specializuje se na psychologii učení a vyučování cizích jazyků. Mgr. et Mgr. Kateřina Vlčková, Ph.D., působí v Centru pedagogického výzkumu na Pedagogické fakultě MU v Brně. Jejími specializacemi jsou metodologie pedagogiky a strategie výuky cizích jazyků. V současnosti vystupují naléhavě do popředí požadavky na kvalitní vúuku cizích jazyků. Ve většině případů je výuka efektivní, když se člověk může učit způsobem odpovídajícím jeho vlastním učebním stylům a když si sám dokáže vytvářet vhodné strategie učení. Znalost individuálních charakteristik a schopnost přizpůsobovat jim podmínky učení je základním východiskem pro učitele i žáka, pro rozvoj autonomie učícího se.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.