Fytofontana Citrovital 2+1 cena od 0 Kč

Fytofontana Citrovital 2+1

Hodnocení: 7x
  • 3.14286

Citrovital je velice účinný přírodní přípravek s antimikrobiálním účinkem. Jedná se o výtažek z jadérek grapefruitu (citrus paradisi), který obsahuje hlavně bioflavonoidy. Tato základní látka vykazuje silné účinky, které zabraňují množení bakterií, virů a plísní.Citrovital je velice účinný přírodní přípravek ...a dál?

HERB-PHARMA AG Citrovital Dentální gel pro děti 18 ml

HERB-PHARMA AG Citrovital Dentální gel pro děti 18 ml

  • 4.09091

Péče o zuby |

Aurecon ušní svíčky jsou bavlněné trubičky napuštěné směsí včelího vosku, medu a parafínu. Účinek je založený na efektu komínového hoření, který uvolňuje a vysává nečistoty. Svíčka má prodlouženu dobu hoření, tím je její účinek delší a intenzivnější. »

od 79 Kč

v 20 obchodech

Citrovital kapky 25 ml

Citrovital kapky 25 ml

Charakteristika: Citrovital je přírodní prostředek z jadérek grapefruitu (Citrus paradisi), se širokým spektrem účinnosti, který obsahuje hlavně bioflavonoidy. Citrovital vyvíjí svoji antimikrobiální činnost v membránách mikroorganizmů - způsobuje »

od 109 Kč

v 27 obchodech

Silver Care Dentální nit fluorid a stříbro 50 m

Silver Care Dentální nit fluorid a stříbro 50 m

Dentální nit s příchutí máty ošetřená fluoridem a dusičnanem stříbrným díky svému tvaru a aktivním složkám dokonale čistí mezizubní prostory, do kterých se zubní kartáček nedostane. Mezizubní antibakteriální nit napomáhá chránit vaše zuby »

od 65 Kč

v 14 obchodech

Silver Care Kartáček na jazyk + gel 25 ml

Silver Care Kartáček na jazyk + gel 25 ml

Použití antibakteriálního kartáčku na jazyk a speciálního gelu zajišťuje dlouhotrvající svěží dech. Extra měkké štětiny kartáčku na jazyk odstraňují bílkoviny a jiné zbytky z jídla, které se ukládají na povrchu jazyka. Tyto jemné štětiny »

od 139 Kč

ve 3 obchodech

HERB-PHARMA AG Citrovital kapsle cps.30

HERB-PHARMA AG Citrovital kapsle cps.30

Citrovital kapsle jsou přírodní prostředek se širokým spektrem účinnosti získaný z jadérek grapefruitu, který obsahuje hlavně bioflavonoidy. Přirozeně zvyšuje vitalitu a obranyschopnost organismu. Pomáhá chránit tělo proti nepříznivým mikroorganismům, »

od 149 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.