MENU

Srovnání cen » Kosmetika a zdraví » Doplňky stravy » Ostatní z kategorie doplňky stravy » Srovnání cen Fytofem harmony + control 90 tablet

Ostatní z kategorie doplňky stravy

Fytofem harmony + control 90 tablet

Hodnocení: 94x
  • 3.45745
EAN: 8594169223025

Co je Fytofem Fytofem harmony & control je oblíbený pomocník žen pro období menopauzy. Obsahuje 40 mg přírodních fytoestrogenů a 20 mg extraktu ploštičníku (unikátní kombinace na trhu) plus tři komplexy rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů v jedné tablet Fytofem harmony & ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78111
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Fytofem harmony + control 90 tablet

Nejlevnější nabídky

Fytofem harmony + control 90 tablet v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.45745

Na základě 94 hodnocení

70 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Fytofem harmony + control 90 tablet

  • pomohl mi,už nemám návaly pocení
  • pomáhá při nočních návalech
  • vhodný při náznacích menopauzy

Specifikace Fytofem harmony + control 90 tablet

Kategorie Ostatní z kategorie doplňky stravy
Výrobce ONA PHARM
Nejnižší cena 466 Kč

Fytofem harmony + control tbl.90 od Ona Pharm na GigaLékárna.cz za 479 Kč . ... a dál?

Produkt Fytofem harmony + control 90 tablet

Fytofem harmony + control 90 tablet - parametry

Název produktu: Fytofem harmony + control 90 tablet
Výrobce: ONA PHARM
Minimální cena: 466 Kč
Maximální cena: 710 Kč
Ušetríte až: 244 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.46 bodů z 5
Počet hodnocení: 94 x
Hodnocení:
  • 3.45745
Podrobný popis:

Co je Fytofem Fytofem harmony & control je oblíbený pomocník žen pro období menopauzy. Obsahuje 40 mg přírodních fytoestrogenů a 20 mg extraktu ploštičníku (unikátní kombinace na trhu) plus tři komplexy rostlinných extraktů, vitaminů a minerálů v jedné tablet Fytofem harmony & control se vyrábí v 30-tabletovém balení (na jeden měsíc) a cenově zvýhodněném 90-tabletovém balení (na tři měsíce). Dopouručená doba užívání je minimálně 3-6 měsíců. 3 komplexy Fytofemu Fytofem harmony & control je moderní preparát pro ženy 40+, který svým složením odpovídá nejmodernějším vědeckým a medicínským standardům VŠEM potřebám ženy v perimenopauze (tedy před, při a po klimakteriu)

Základem každého menopauzálního produktu jsou isoflavony (=fytoestrogeny) a ploštičník: Fytofem však jako jediný obsahuje jak vysoké množství isoflavonů (40mg), tak standardní dávku ploštičníku (20mg) v jedné tabletě. Tato kombinace zajišťuje maximální možný herbální efekt na návaly, pocení a další oběhové problémy. Protože s klimakteriem přicházejí i psychické obtíže (nespavost, změny nálad, deprese, únava, nesoustředěnost, závratě), obsahuje Fytofem ještě podpůrný extrakt valerianu i třezalky (obojí pouze v 5% obvyklé dávky pro bezproblémové užívání). Dohromady HARMONY COMPLEX. Nepříjemnou součástí perimenopauzy kvůli změnám hormonálních hladin je přibývání na váze, což ženy obvykle velmi trápí. Proto Fytofem obsahuje CONTROL COMPLEX (chróm, guaranu, mexický divoký yam a minerály související s metabolismem živin). Pravidelné užívání isoflavonů též pozitivně ovlivňuje lipidové spektrum. OSTEO COMPLEX (vitamin D3, vápník a další minerály, ploštičníkové triterpenoidy) doplňuje škálu Fytofemu o pomoc s kostním metabolismem a boji s osteoporózou. Co je klimakterium? Klimakterium (přechod, klimax) je přirozený stav v životě ženy, kdy dochází k útlumu funkce vaječníků, takže se snižuje tvorba hormonů estrogenu a progesteronu. Zastavuje se menstruační cyklus a nastává ztráta plodnosti – žena není schopna otěhotnět. Klimakterium přirozeně přichází zhruba mezi 45. až 50. rokem věku ženy, jsou ovšem (i výrazné) odchylky oběma směry. Menstruace je většinou slabší a kratší, stává se nepravidelnou – cykly se prodlužují, až se menstruace ztratí docela (menopauza). Klimakterium je často doprovázeno řadou (někdy velmi) nepříjemných projevů a zdravotních problémů. Zhruba třetina ženské populace se nachází v postmenopauze a typické potíže má 80 % z nich. Zhruba polovina se obrací na lékaře se žádostí o léčbu. U žen po chirurgickém odstranění vaječníků se příznaky mohou objevit náhle až dramaticky, protože hormonální hladiny v tomto případě neklesají postupně, ale rychle a razantně. Čím mladší žena takovou operaci podstoupila, tím mohou být potíže výraznější. Nejznámější, nejčastější a pro ženy nejnepříjemnější jsou časté návaly horka s pocením, zvýšené pocení obecně, bušení srdce, poruchy spánku (nespa


Recenze Fytofem harmony + control 90 tablet

Radka, 11. dubna 2017


PRO:   pomáhá při nočních návalech
  vhodný při náznacích menopauzy

Doporučila mi ho gynekoložka a jsem s ním spokojená.
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Pavlína, 7. prosince 2016


PRO:   pomohl mi,už nemám návaly pocení

jsem ráda,že nemusím užívat hormony
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Fytofem harmony + control 90 tablet

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější doplňky stravy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.