MENU

Srovnání cen » Chovatelské potřeby » Antiparazitika pro psy » Pipety proti klíšťatům pro psy » Srovnání cen Frontline COMBO Spot on dog L 1x2,68 ml

Pipety proti klíšťatům pro psy

Frontline COMBO Spot on dog L 1x2,68 ml

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 3661103023050

Frontline Combo spot-on dogs roztok pro nakapání na kůži je určen pro psy proti napadení blechami, klíšťaty a nebo všenkami. Určeno pro psy velkých plemen od 20 do 40 kg. Působení přípravku: insekticidní účinek proti napadení dospělými blechami trvá po dobu 4 týdnů potlačení vývoje vajíček, larev a jejich vývojových ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1.67
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Frontline COMBO Spot on dog L 1x2,68 ml

Nejlevnější nabídky

Specifikace Frontline COMBO Spot on dog L 1x2,68 ml

Kategorie Pipety proti klíšťatům pro psy
Výrobce Frontline
Nejnižší cena 193 Kč

Frontline Combo spot on dog je mimořádně účinný, vysoce bezpečný a velmi praktický přípravek proti blechám a klíšťatům. Brání vývoji nových blech z vajíček a larev! INDIKACE U psů a štěňat starších 8 týdnů: K použití proti napadení blechami, a to pouze blechami nebo blechami spolu s klíšťaty a/nebo všenkami. Eliminace blech ( Ctenocephalides spp.) Insekticidní účinek proti napadení dospělými blechami trvá po dobu až 8 týdnů. Zabránění pomnožení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich » ... a dál?

Produkt Frontline COMBO Spot on dog L 1x2,68 ml

Frontline COMBO Spot on dog L 1x2,68 ml - parametry

Název produktu: Frontline COMBO Spot on dog L 1x2,68 ml
Výrobce: Frontline
Minimální cena: 193 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Frontline Combo spot-on dogs roztok pro nakapání na kůži je určen pro psy proti napadení blechami, klíšťaty a nebo všenkami. Určeno pro psy velkých plemen od 20 do 40 kg.

Působení přípravku: insekticidní účinek proti napadení dospělými blechami trvá po dobu 4 týdnů

potlačení vývoje vajíček, larev a jejich vývojových stádií po dobu 6 týdnů po aplikaci

proti klíšťatům má trvalý účinek po dobu až 2 týdnů

přípravek je možné použít jako součást léčebné strategie při kontrole alergie na bleší kousnutí

zajišťuje eliminaci všenek Kontraindikace: Vzhledem k absenci odpovídajících údajů o použití přípravku u nejmladších věkových kategorií neaplikujte štěňatům mladším 8 týdnů a/nebo vážícím méně než 2 kg. Nepoužívat u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích reakcí až úhynu. Neaplikujte nemocným zvířatům (např. systémová onemocnění, horečka) nebo zvířatům v rekonvalescenci. Přípravek je určený pro psy – nepoužívat u koček, mohlo by dojít k předávkování. Dávkování a způsob podání: minimální interval mezi aplikacemi 4 týdny

aplikace přímo na kůži tJedna pipeta o obsahu 2,68 (L) ml je určena pro velkého psa o váze od 20 do 40 kg. Je důležité zajistit aplikaci přípravku na takové místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout, a po aplikaci zabránit vzájemnému olizování zvířat..

Účinnost přípravku: Koupání/namáčení ve vodě během 2 dnů po aplikaci přípravku a častější koupání než jedenkrát za týden se nedoporučuje vzhledem k tomu, že nebyla provedena studie, která by zjišťovala, jak koupání ovlivňuje účinnost tohoto přípravku. Zvláčňující šampony mohou být použity před ošetřením, ale zkracují délku účinnosti proti blechám přibližně na 5 týdnů, pokud jsou použity jedenkrát týdně po aplikaci přípravku. Koupání každý týden za použití medikovaného šamponu s obsahem 2% chlorhexidinu neovlivnilo účinnost proti blechám během studie trvající 6 týdnů. Nežádoucí účinky: Pokud dojde k olíznutí, může se objevit krátkodobě zvýšené slinění. V rámci velmi vzácných nežádoucích účinků byly po použití zaznamenány přechodné kožní reakce v místě aplikace (vyblednutí a vypadávání srsti, svědění, zarudnutí kůže) a celkové svědění nebo vypadávání srsti. Výjimečně byly zaznamenáno nadměrné slinění, reversibilní neurologické symptomy (hyperesthesie, deprese, nervozita), zvracení nebo dýchací problémy. Varujte se předávkování. Upozornění pro zákazníky:

Ke dni 1. 3. 2009 vešel v platnost zákon o léčivech č. 378/2007 Sb., týkající se zařazení tohoto produktu na seznam vyhrazených veterinárních léčiv. Prodej těchto léčiv může zajišťovat pouze odborně vyškolená osoba s osvědčením.

V naší nabídce naleznete i další antiparazitika. Informace o značce Frontline

Frontline® je celosvětově nejpoužívanější antiparazitální přípravek na ochranu proti blechám a klíšťatům pro psy a kočky. Zajišťuje optimální ochranu díky své mimořádné a dlouhodobé účinnosti, rychlosti účinku, odolnosti proti vodě, bezpečnosti i variabilitě použití.

Frontline spot-on:Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides spp.


Přidat recenzi pro Frontline COMBO Spot on dog L 1x2,68 ml

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Tommi Trio Buddies Dodo plyš 37 cm

Tommi Trio Buddies Dodo plyš 37 cm

Popis: Hračka TOMMI plyš - Trio buddies dodoHračka TOMMI plyš - Trio buddies dodo je hračka pro psy.Podrobnosti: Hračka TOMMI plyš - Trio buddies dodoHračka TOMMI plyš - Trio buddies dodo je hračka pro psy v atraktivním designu a je vyrobena z velmi »

od 112 Kč

v 5 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.