Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Freytag-Berndt Praha 1:10 000 - plán města

Mapy, atlasy a průvodce

Freytag-Berndt Praha 1:10 000 - plán města

Hodnocení: 1x
  • 4

Titul patří do speciální edice "Cestujeme bez brýlí", mapa má větší písmo a neobsahuje tolik detailů jako jiné mapy stejného měřítka. I zde však najdeme městskou hromadnou dopravu, světelné křižovatky, jednosměrné ulice, čerpací stanice, LPG, kulturní zařízení i turistické atraktivity. Nejvýznamnější ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83794
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Freytag-Berndt Praha 1:10 000 - plán města

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 60 Kč

Publikace: Autoatlas: Praha 1:10 000 (cestujeme bez brýlí). Titul patří do speciální edice „Cestujeme bez brýlí“, mapa má větší písmo a neobsahuje tolik detailů jako jiné mapy stejného měřítka. I zde však najdeme městskou hromadnou dopravu, světelné křižovatky, jednosměrné ulice, čerpací stanice, LPG, kulturní zařízení i turistické atraktivity. Nejvýznamnější památky jsou znázorněny názornými obrázky a na druhé straně mapy také popsány. Publikace: Autoatlas: Praha 1:10 000 (cestujeme bez brýlí). ... a dál?

Produkt Freytag-Berndt Praha 1:10 000 - plán města

Freytag-Berndt Praha 1:10 000 - plán města - parametry

Název produktu: Freytag-Berndt Praha 1:10 000 - plán města
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 60 Kč
Maximální cena: 60 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Titul patří do speciální edice "Cestujeme bez brýlí", mapa má větší písmo a neobsahuje tolik detailů jako jiné mapy stejného měřítka. I zde však najdeme městskou hromadnou dopravu, světelné křižovatky, jednosměrné ulice, čerpací stanice, LPG, kulturní zařízení i turistické atraktivity. Nejvýznamnější památky jsou znázorněny názornými obrázky a na druhé straně mapy také popsány. Plán centra v měřítku 1 : 10 000, formát do kapsy. V přehledném mapovém podkladu jsou kromě silniční sítě vyznačeny i turistické zajímavosti všeho druhu, semafory, vysvětlivky a plán metra. Na rubové straně najdete mapu centra v měřítku 1 : 6 500, přehled vybraných památek s popisem a náčrtkem a rejstřík ulic. Edice: Cestujeme bez brýlí - Freytag-Berndt - Jazyk: CZ - Vazba: Mapa - ISBN: 978-80-7316-065-4 - Mapa skládaná Mapa skládaná, Freytag&Berndt, 110 x 165 mm, 2009 Rejstřík ulic Centrum města Informace


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.