Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Fredmund Malik: Vést, konat, žít

Knihy naučná literatura

Fredmund Malik: Vést, konat, žít

Hodnocení: 1x
  • 3.5

1. vydání Friedensreichův Hundertwasserhaus se podobá architektuře myšlenkových základů teorií, které se jak také jinak zabývají tématem managementu: mnoho vzájemně nakloněných rovin, pestře natřené fasády s ornamenty, krásné napohled, uvnitř však nepraktické a zmatečné. Architektura Fredmunda Malika však taková ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fredmund Malik: Vést, konat, žít koupíte i tady

Specifikace Fredmund Malik: Vést, konat, žít

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 110 Kč

Je management věc názoru, otázka ideologií nebo móda? Podle čeho se pozná spolehlivý koncept vedení? V knize Vést, konat, žít najdou čtenáři konkrétně a srozumitelně všechno, co budou potřebovat vždy ... a dál?

Produkt Fredmund Malik: Vést, konat, žít

Fredmund Malik: Vést, konat, žít - parametry

Název produktu: Fredmund Malik: Vést, konat, žít
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 110 Kč
Maximální cena: 391 Kč
Ušetríte až: 281 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

1. vydání Friedensreichův Hundertwasserhaus se podobá architektuře myšlenkových základů teorií, které se jak také jinak zabývají tématem managementu: mnoho vzájemně nakloněných rovin, pestře natřené fasády s ornamenty, krásné napohled, uvnitř však nepraktické a zmatečné. Architektura Fredmunda Malika však taková není. Jeho protinávrh zní: Managementu se lze naučit, je to odborná profese, pro kterou existují jasná pravidla, instrukce a nástroje. Tomu odpovídá kniha zkušeného učitele managementu jednoduchá a přesná v argumentech, bez ozdob ve struktuře, navíc uživatelsky zaměřená a velmi přívětivá. Kniha pro všechny vedoucí pracovníky Malik, jehož cílem je vytvořit profesní standardy, sleduje komplexní pojetí managementu. Důsledně svou knihu Vést, konat, žít směřuje ke všem, kdo mají ve firmách na starosti pokročilé řídící úkoly. Už na základě takto širokého pojetí totiž podle názoru autora ve skutečnosti mizí poptávka po ideálním manažerovi, kříženci starého generála, nositele Nobelovy ceny za fyziku a mistra televizních show. Nabízí se proto vhodnější otázka k zodpovězení: Jak se normálním lidem podaří dosáhnout špičkových výkonů? Proto formuloval Malik jasná pravidla, přičemž v některých místech vědomě vyvrací učebnicová moudra. Požaduje tedy vedle důsledné manažerovy orientace na výkon jeho soustředění na drobnosti, ovšem zásadní. Převládající týmová práce je pro autora nejen známkou fungující, ale také špatné organizace. A svéráznost vždy chtít jako první odstranit nedostatky staví proti požadavku cíleně rozvíjet a využívat silné stránky zaměstnanců. (efektivní management pro novou dobu) Autor : Fredmund Malik, Je management věc názoru, otázka ideologií nebo móda? Podle čeho se pozná spolehlivý koncept vedení? V knize Vést, konat, žít najdou čtenáři konkrétně a srozumitelně všechno, co budou potřebovat vždy a všude, aby byli úspěšnými vedoucími pracovníky. Vést, konat, žít zlepšuje šance na úspěch každého, kdo musí vést. Pravděpodobnost vychází z platných základů zaměřených na zvláštní požadavky stále komplexnějšího světa. Pro toto nové vydání knihy Vést, konat, žít Fredmund Malik přepracoval a rozšířil své standardní dílo, které je již dlouhou dobu klasikou literatury managementu. Jedinečným způsobem řadí svá pojednání do celistvého modelu správného a dobrého generálního managementu. Malikova teorie managementu je platná jak pro management institucí, tak i pro self-management.

Druh sortimentu : Kniha, Vést, konat, žít, Jazyk : Čeština, Počet stran : 352


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.