Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Fred Kofman: Vědomý business

Knihy naučná literatura

Fred Kofman: Vědomý business

Hodnocení: 6x
  • 3.83333

Vědomý business - Integrita, úspěch a štěstí je efektivní a dobrodružnou cestou k opravdovému leaderovství. Popis Fred Kofman, spolumajitel a ředitel společnosti Axialent, učitel leadershipu a vědomého businessu, inspiruje lidi po celém světě k práci postavené na jejich vnitřní integritě a odvaze. V celé řadě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88198
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fred Kofman: Vědomý business koupíte i tady

Specifikace Fred Kofman: Vědomý business

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 357 Kč

S moudrostí, zkušeností, humorem a geniální praktičností nás autor provází sedmi kvalitami vědomého businessu, které - začnete-li podle nich žít - mohou zcela změnit život váš i život vaší firmy. ... a dál?

Produkt Fred Kofman: Vědomý business

Fred Kofman: Vědomý business - parametry

Název produktu: Fred Kofman: Vědomý business
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 357 Kč
Maximální cena: 497 Kč
Ušetríte až: 140 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.83 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
  • 3.83333
Podrobný popis:

Vědomý business - Integrita, úspěch a štěstí je efektivní a dobrodružnou cestou k opravdovému leaderovství. Popis Fred Kofman, spolumajitel a ředitel společnosti Axialent, učitel leadershipu a vědomého businessu, inspiruje lidi po celém světě k práci postavené na jejich vnitřní integritě a odvaze. V celé řadě programů zaměřených na leadership, osobní mistrovství, týmové učení, rozvoj firemní kultury, firemní efektivitu a koučink, které vytvořil a vede, propojuje filozofickou hloubku s praktickou hodnotou.

Fred Kofman mistrně propojuje praktické dovednosti, co a jak můžeme udělat hned zítra ve svém (nejen) pracovním životě jinak, s odpověďmi na hluboce lidskou potřebu smyslu, štěstí a opravdovosti. S moudrostí, zkušeností, humorem a geniální praktičností nás autor provází sedmi kvalitami vědomého businessu, které - začnete-li podle nich žít - mohou zcela změnit život váš i život vaší firmy. Ať jste majitel firmy, manažer, živnostník, zaměstnanec nebo student, principy vědomého businessu vám mohou otevřít cestu k úspěchu, jenž přesahuje pouhý hmotný úspěch – mohou vám otevřít cestu k naplňujícímu a tvořivému životu.

Úryvek z úvodu:

Vědomý business je výsledkem patnácti let práce s manažery významných korporací ve Spojených státech, v Evropě a v Jižní Americe. Mí spolupracovníci v Axialentu a já jsme pracovali s lidmi na všech úrovních managementu, od mistrů v továrnách po nejvyšší ředitele, v širokém spektru odvětví. Zde předkládaný materiál byl do detailu propracován  a prověřován v reálném světě na tisících manažerů ze společností, jako je Microsoft, Yahho!, EDS, Cisco, Google, Genreal Motors, Chrysler, CitiBank, Unilever a mnnoho dalších.

Tito leadři pochopili, že k dosažení úspěchu potřebují víc než jen odborné schopnosti: pochopili, že potřebují růst jako lidé. (...)

Co se tito leadeři naučili? Za prvé, že klíčem k úspěchu je svoboda, odpovědnost a integrita, jež však vyžadují odvahu čelit existenciální úzkosti. Pochopili, že nejdůležitější je říkat pravdu, ale že tato pravda, která má být vyslovována a slyšena, není tím, co většina lidí "pravdou" nazývá.Naučili se, že dohoda "win-win", ve které vyhrává každý, je velmi mocným prostředkem pro vyjednávání, který ovšem dokážou realizovat pouze zralí lidé.

(...) Také se naučili, jak žít svobodně, s jistotou a ve vnitřním míru. začali nalézat hlubokou pravdu v sobě i v ostatních. Dozvěděli se, jak ji vyjadřovat i přijímat s vážností a úctou. A naučili se, jak sloužit druhým a nezrazovat při tom své nejvyšší cíle a hodnoty. Naučili se - stručně řečeno - nalézat uspokojení přesahující úspěch sám.

Tohle všechno se naučili. A já doufám, že po přečtení této knihy to budete umět také.

Počet stran: 344

Rozměry: 160 x 230 mm

Vazba: brožovaná Další sdělení V naší nabídce najdete také audionahrávku k této knize: Vědomý business - Integrita, úspěch a štěstí (Fred Kofman) 3 CD. Fred KofmanIntegrita, úspěch a štěstíPORTÁL 2010Kniha, čeština, 340 stran Autor: Kofman Fred; Jak vést sebe i druhé v čase změn


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.