Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen FRAUS Zeměpis 7 Učebnice

Učebnice/Odborná literatura

FRAUS Zeměpis 7 Učebnice

Hodnocení: 1x
  • 4

Moderní učebnice, které vedou žáka k poznávání přírody, jejích objektů, jevů a zákonitostí jako propojeného systému, jehož složky na sebe vzájemně působí a ovlivňují se. Vedou jej k hlubšímu pochopení jeho zákonitostí a důležitosti pro udržení přírodní rovnováhy, která je nezbytná pro zachování života na Zemi. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? FRAUS Zeměpis 7 Učebnice koupíte i tady

Specifikace FRAUS Zeměpis 7 Učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 123 Kč

Podtitul: Pro základní školy a víceleltá gymnáziaAutor: Jiří Dvořák; Alice KohoutováRok vydání­: 2005Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 80-7238-304-3Počet stran: 128Rozměry: 278,0 x 210,0 x 7,0 ... a dál?

Produkt FRAUS Zeměpis 7 Učebnice

FRAUS Zeměpis 7 Učebnice - parametry

Název produktu: FRAUS Zeměpis 7 Učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 123 Kč
Maximální cena: 231 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Moderní učebnice, které vedou žáka k poznávání přírody, jejích objektů, jevů a zákonitostí jako propojeného systému, jehož složky na sebe vzájemně působí a ovlivňují se. Vedou jej k hlubšímu pochopení jeho zákonitostí a důležitosti pro udržení přírodní rovnováhy, která je nezbytná pro zachování života na Zemi. Podporují u žáka otevřené myšlení a logické uvažování. Učebnice mají jednotnou strukturu výkladu učiva. Tvoří ji základní část (vlastní učivo zeměpisu) a lišta zaměřená na propojení obsahu učiva s poznatky z dalších, zejména přírodovědných předmětů, a promítnutí teoretických poznatků do každodenního života žáka. Základní část Vlastní učivo zeměpisu je zpracováno formou stručného výkladového textu bohatě doplněného kvalitním a citlivě vybraným obrazovým materiálem. Nenásilný vstup do tematického celku umožňuje krátký motivační příběh. Výkladový text je proložen řadou ikonami označených motivačních otázek a praktických úkolů. Ty vedou žáka k aktivnímu přemýšlení a efektivnímu propojení širších souvislostí. Současně si bezprostředně ověřuje možnosti praktického využití získaných poznatků. Lišta Významnou funkci plní v učebnici lišta. Koncepčně klade důraz na myšlení ve vztazích, čímž povzbuzuje myšlenkové aktivity dítěte. Informace a úkoly na liště mají především motivační charakter. Jejich cílem je stimulovat žáka k aktivní činnosti, na základě níž jsou získané poznatky dávány do souvislostí a tím mu pomáhají lépe pochopit celou problematiku v kontextu. Plní rovněž funkci pojítka mezi učebnicemi jednotlivých předmětů, a to nejen horizontální, ale také vertikální řady. Děje se tak prostřednictvím odkazů, praktických úkolů či využitím obrazového materiálu z příslušné učebnice systémové řady. Lištu je možné využít mnoha způsoby. Při práci v hodině, jako nadstavbu pro víceletá gymnázia, pro práci s nadanými žáky, jako námět pro domácí práci či jako motivaci k práci s doporučenou literaturou nebo internetem. Učebnice žáka postupně provádí jednotlivými regiony světa. V první části ho učí lokalizovat je podle zvolených kritérií, v dalších částech ho seznamuje s jejich charakteristikou z hlediska přírodních a socioekonomických poměrů. Důraz je zde kladen na vazby a souvislosti. Učebnice zahrnuje následující tematické celky: Opakování 6 Jak je svět rozdělen Afrika Atlantský oceán Amerika Antarktida Tichý oceán Oceánie Austrálie Indický oceán Asie Arktida Vracíme se do Evropy Zeměpis o prázdninách Učebnice pro 7. ročník žáka postupně provádí jednotlivými regiony světa. V první části ho učí lokalizovat je podle zvolených kritérií, v dalších částech ho seznamuje s jejich charakteristikou z hlediska přírodních a socioekonomických poměrů. Důraz je zde kladen na vazby a souvislosti. Učebnice zahrnuje následující tematické celky:

Opakování 6;

Jak je svět rozdělen;

Afrika;

Atlantský oceán;

Amerika;

Antarktida;

Tichý oceán;

Oceánie;

Austrálie;

Indický oceán;


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.