Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Fraus Věže a mrakodrapy - Co,Jak,Proč? - svazek 35

Knihy

Fraus Věže a mrakodrapy - Co,Jak,Proč? - svazek 35

Hodnocení: 1x
  • 4

Co umožnilo stavbu mrakodrapů? Jak vypadala babylonská věž? Proč stojí věže většinou na západní straně kostelů? Věže, znamenitá díla architektury, najdeme na celém světě. Byly využívány k nejrůznějším účelům, sloužily jako útočiště před nepřáteli a divokou zvěří, ukazovaly cestu námořníkům. Po dlouhou dobu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fraus Věže a mrakodrapy - Co,Jak,Proč? - svazek 35 koupíte i tady

Specifikace Fraus Věže a mrakodrapy - Co,Jak,Proč? - svazek 35

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 130 Kč

Co umožnilo stavbu mrakodrapů? Jak vypadala babylonská věž? Proč stojí věže většinou na západní straně kostelů? Věže, znamenitá díla architektury, najdeme na celém světě. Byly využívány k nejrůznějším účelům, sloužily jako útočiště před nepřáteli a divokou zvěří, ukazovaly cestu námořníkům. Po dlouhou dobu demonstrovaly ohromujícím způsobem církevní či světskou moc. Moderní věžové stavby a mrakodrapy dnes utvářejí vzhled mnoha měst a architekty a konstruktéry neustále staví před nové výzvy. Nejzajímavější a » ... a dál?

Produkt Fraus Věže a mrakodrapy - Co,Jak,Proč? - svazek 35

Fraus Věže a mrakodrapy - Co,Jak,Proč? - svazek 35 - parametry

Název produktu: Fraus Věže a mrakodrapy - Co,Jak,Proč? - svazek 35
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 130 Kč
Maximální cena: 257 Kč
Ušetríte až: 127 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Co umožnilo stavbu mrakodrapů? Jak vypadala babylonská věž? Proč stojí věže většinou na západní straně kostelů? Věže, znamenitá díla architektury, najdeme na celém světě. Byly využívány k nejrůznějším účelům, sloužily jako útočiště před nepřáteli a divokou zvěří, ukazovaly cestu námořníkům. Po dlouhou dobu demonstrovaly ohromujícím způsobem církevní či světskou moc. Moderní věžové stavby a mrakodrapy dnes utvářejí vzhled mnoha měst a architekty a konstruktéry neustále staví před nové výzvy. Nejzajímavější a nejkrásnější věžové stavby od antiky po současnost představuje Dr. Rainer Köthe v tomto bohatě ilustrovaném svazku encyklopedické řady CO–JAK–PROČ. Knihu navíc vhodně doplňuje mnoha zajímavostmi z českého prostředí odborný publicista a architekt ing. Jiří Opočenský. Pokud si chcete vyzkoušet, na jaké úrovni je vaše analytické myšlení při luštění známých číselných a písmených rébusů máte k dispozici knihu přehledně seřazenou podle stupňů obtížnosti. Tak schválně: D,R,Š,Ě .., jak pokračuje tato řada? Věže a mrakodrapy - Co,Jak,Proč? - svazek 35 - Rainer Dr. Köthe. Věže a mrakodrapy - Co,Jak,Proč? - svazek 35 - Rainer Dr. Köthe od nakladatelství v kategorii Encyklopedie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.