Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen FRAUS Počítače ve vyučování přírodovědných předmětů

Učebnice/Odborná literatura

FRAUS Počítače ve vyučování přírodovědných předmětů

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Počítače ve vyučování přírodovědných předmětů - Kubeš J.;Hosnedl J.;Zdráhalová M.;Novotná M.. Kniha z řady pedagogické literatury se nezávislým pohledem věnuje stále aktuálnímu problému využívání počítačů ve vyučování. Autoři jsou zkušení učitelé s mnohaletou praxi ve využívání výpočetní techniky. Díky ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace FRAUS Počítače ve vyučování přírodovědných předmětů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Kniha z řady pedagogické literatury se nezávislým pohledem věnuje stále aktuálnímu problému využívání počítačů ve vyučování. Autoři jsou zkušení učitelé s mnohaletou praxi ve využívání výpočetní techniky. Díky tomu mohou kriticky posuzovat, k čemu se konkrétní technické a programové vybavení hodí hodně, k čemu méně a k čemu vůbec. Knihu lze doporučit zejména velké skupině učitelů, kteří se s výpočetní technikou ve škole teprve seznamují a rozhodují se, zda a jak ji využijí ve vlastním vyučování. V publikaci » ... a dál?

Produkt FRAUS Počítače ve vyučování přírodovědných předmětů

FRAUS Počítače ve vyučování přírodovědných předmětů - parametry

Název produktu: FRAUS Počítače ve vyučování přírodovědných předmětů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Počítače ve vyučování přírodovědných předmětů - Kubeš J.;Hosnedl J.;Zdráhalová M.;Novotná M.. Kniha z řady pedagogické literatury se nezávislým pohledem věnuje stále aktuálnímu problému využívání počítačů ve vyučování. Autoři jsou zkušení učitelé s mnohaletou praxi ve využívání výpočetní techniky. Díky tomu mohou kriticky posuzovat, k čemu se konkrétní technické a programové vybavení hodí hodně, k čemu méně a k čemu vůbec. Knihu lze doporučit zejména velké skupině učitelů, kteří se s výpočetní technikou ve škole teprve seznamují a rozhodují se, zda a jak ji využijí ve vlastním vyučování. V publikaci naleznou osobní zkušenosti a doporučení svých kolegů, jsou zde probírány možnosti efektivního využití různých konfigurací a různého množství výpočetní techniky. V oblasti programového vybavení se autoři snaží uvést obecnější zkušenosti na příkladě alespoň jednoho zástupce každého z obecnějších druhů ve škole využívaných programů a zabývají se využitím těchto prostředků ve všech fázích výukového procesu. Z hlediska školních předmětů je obsah knihy soustředěn na přírodovědnou oblast. Autoři pomáhají čtenáři najít využít dostupnou konfiguraci technického i programového vybavení pro usnadnění práce učitele a zlepšení výukového procesu. Publikace: Počítače ve vyučování přírodovědných předmětů - Kubeš J.;Hosnedl J.;Zdráhalová M.;Novotná M..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.