Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen FRAUS Pasaporte A1, učebnice

Knihy

FRAUS Pasaporte A1, učebnice cena od 0 Kč

FRAUS Pasaporte A1, učebnice

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Pasaporte A1, učebnice s CD - CERROLAZA, A. M.;CERROLAZA, O.;LLOVET, B.. Pasaporte 5dílný soubor učebnic pro výuku španělštiny jako druhého cizího jazyka (od 12 let)celý soubor je důsledně zpracovaný podle jednotlivých stupňů SERR pro jazyky od A1 až po C1rozdělení učebnice na šest modulů Modul tvoří ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

FRAUS Pasaporte A1, učebnice - parametry

Název produktu: FRAUS Pasaporte A1, učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Pasaporte A1, učebnice s CD - CERROLAZA, A. M.;CERROLAZA, O.;LLOVET, B.. Pasaporte 5dílný soubor učebnic pro výuku španělštiny jako druhého cizího jazyka (od 12 let)celý soubor je důsledně zpracovaný podle jednotlivých stupňů SERR pro jazyky od A1 až po C1rozdělení učebnice na šest modulů

Modul tvoří 4 okruhy (osobní, veřejný, profesní a akademický),umožňuje učit se a používat jazyk, který více odpovídá konkrétní situaci. Každý okruh vychází z několika reálných dokumentů, které umožňují studentům aktivovat znalosti z rodného jazyka a kultury a propojit je s poznatky při výuce španělštiny. Okruhy jsou postavené na aktivní a dynamické práci, která vede k používání jazyka začleněného do kontextu dané situace.

V učebnici je vloženo CD („tvé CD", na kterém jsou nahrávky z Ámbito Académico). V pracovním sešitě (+ 1 CD) každému modulu odpovídá 7 samostatných listů určených k dalšímu procvičování probírané látky v učebnici. Je zde také španělský slovníček.

Příručka pro učitele s metodickými poznámkami k výuce má i texty ke kopírování pro práci ve třídě.

Obsah učebnice Pasaporte A1 (1188 Kb)

Ukázkové stránky - modul 1 (6 530 Kb) Publikace: Pasaporte A1, učebnice s CD - CERROLAZA, A. M.;CERROLAZA, O.;LLOVET, B..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.