Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Fraus Občanská výchova 6 pro ZŠ a VG (nová generace) Příručka učitele

Učebnice/Odborná literatura

Fraus Občanská výchova 6 pro ZŠ a VG (nová generace) Příručka učitele

Hodnocení: 1x
  • 4

Příručka učitele poskytuje učitelům prostor pro vlastní úvahy, pomáhá jim při formulaci výchovně vzdělávacích cílů na úrovni vědomostí, dovedností a postojů žáků (kompetencí), včetně námětů, jak lze těchto cílů společně se žáky ve vyučování dosáhnout. Dále obsahuje doplňující motivační texty, náměty pro ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fraus Občanská výchova 6 pro ZŠ a VG (nová generace) Příručka učitele koupíte i tady

Specifikace Fraus Občanská výchova 6 pro ZŠ a VG (nová generace) Příručka učitele

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 188 Kč

Příručka učitele poskytuje učitelům prostor pro vlastní úvahy, pomáhá jim při formulaci výchovně vzdělávacích cílů na úrovni vědomostí, dovedností a postojů žáků (kompetencí), včetně námětů, jak lze těchto cílů společně se žáky ve vyučování dosáhnout. Dále obsahuje doplňující motivační texty, náměty pro práci s jednotlivými tématy včetně námětů na rozšiřující učivo a strategie i techniky vyučování. Uvádí rozšiřující literaturu a učivo vyplývající z mezipředmětových vztahů. Součástí » ... a dál?

Produkt Fraus Občanská výchova 6 pro ZŠ a VG (nová generace) Příručka učitele

Fraus Občanská výchova 6 pro ZŠ a VG (nová generace) Příručka učitele - parametry

Název produktu: Fraus Občanská výchova 6 pro ZŠ a VG (nová generace) Příručka učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 188 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 207 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Příručka učitele poskytuje učitelům prostor pro vlastní úvahy, pomáhá jim při formulaci výchovně vzdělávacích cílů na úrovni vědomostí, dovedností a postojů žáků (kompetencí), včetně námětů, jak lze těchto cílů společně se žáky ve vyučování dosáhnout. Dále obsahuje doplňující motivační texty, náměty pro práci s jednotlivými tématy včetně námětů na rozšiřující učivo a strategie i techniky vyučování. Uvádí rozšiřující literaturu a učivo vyplývající z mezipředmětových vztahů.

Součástí příručky jsou pracovní listy, které lze využít při práci s učebnicí, nebo samostatně. Lze je upravit vzhledem k různým schopnostem žáků. Příručka také obsahuje příklad tematického plánu OV i RV, odkazy na další prameny a literaturu. Výhodou příručky je, že poskytuje učitelům náměty na evaluaci (hodnocení) výchovně vzdělávací práce žáků i výsledků práce samotných učitelů.

Upravená verze příručky učitele pro 6. ročník je doplněna o část věnovanou osobnímu bezpečí a sexuální výchově.

Podtitul: Pro základní školy a víceletá gymnázia Nová generaceAutor: Dagmar Janošková; Monika Ondráčková; Dagmar ČábalováRok vydání: 2013Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7238-402-0Počet stran: 112Rozměry: 297,0 x 210,0 x 0,0 Publikace: Občanská výchova 6 pro ZŠ a VG (nová generace) PU - Janošková D.;Ondráčková M.;Čábalová D.;Čečilová A.;Brom Z.. Příručka učitele je oproti původnímu vydání zestručněna a

zpřehledněna. U každé kapitoly bude vždy uvedena vazba na RVP,

formulace výchovně-vzdělávacích cílů, přehled pojmů

a osobností, motivační část, použité metody, řešení úkolů,

přehled mezipředmětových vztahů a doplňujících informací z lišty a

metodické návody pro projektovou výuku. Termíny vydání dalších

ročníků: 7. ročník - léto 20138. ročník - léto 20139. ročník - léto

2014 Publikace: Občanská výchova 6 pro ZŠ a VG (nová generace) PU - Janošková D.;Ondráčková M.;Čábalová D.;Čečilová A.;Brom Z.. Příručka učitele umožňuje dokonalejší využití učebnice, poskytuje náměty na doplňující aktivity.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.