Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen FRAUS Medvědi

Knihy

FRAUS Medvědi

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Medvědi - Co,Jak,Proč? - svazek 15 - Dr. Udo Gansloßer. Co je to zimní spánek? Jak loví lední medvěd svou kořist? Proč jsou medvědí mláďata tak drobná? Zoolog Dr. Udo Gansloser sleduje stopy medvědů a informuje o způsobu života a chování těchto jedinečných šelem. Pozoruje medvědy při lovu lososů a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83783

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace FRAUS Medvědi

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 151 Kč

Publikace: Medvědi - Co,Jak,Proč? - svazek 15 - Dr. Udo Gansloßer. Co je to zimní spánek? Jak loví lední medvěd svou kořist? Proč jsou medvědí mláďata tak drobná? Zoolog Dr. Udo Gansloser sleduje stopy medvědů a informuje o způsobu života a chování těchto jedinečných šelem. Pozoruje medvědy při lovu lososů a drancování bobulových keřů, doprovází je při jejich prvních toulkách přírodou a vysvětluje, proč jsou některé druhy, jako například panda velká, ve svém životním prostředí silně ohroženy. Mladí čtenáři se » ... a dál?

Produkt FRAUS Medvědi

FRAUS Medvědi - parametry

Název produktu: FRAUS Medvědi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 151 Kč
Maximální cena: 180 Kč
Ušetríte až: 29 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Medvědi - Co,Jak,Proč? - svazek 15 - Dr. Udo Gansloßer. Co je to zimní spánek? Jak loví lední medvěd svou kořist? Proč jsou

medvědí mláďata tak drobná?

Zoolog Dr. Udo Gansloser sleduje stopy medvědů a informuje o

způsobu života a chování těchto jedinečných šelem. Pozoruje medvědy

při lovu lososů a drancování bobulových keřů, doprovází je při

jejich prvních toulkách přírodou a vysvětluje, proč jsou některé

druhy, jako například panda velká, ve svém životním prostředí silně

ohroženy.

Mladí čtenáři se seznámí s neposednými medvídky, nahlédnou přes

ramena vědcům do jejich práce při studiu medvědů a získají

fascinující informace o světě ledních medvědů, medvědů grizzly a

jejich dalších příbuzných.

Na tomto patnáctém svazku z encyklopedické řady CO-JAK-PROČ dále

spolupracoval.Mgr. Martin Vobruba, odborník plzeňské zoologické

zahrady a viceprezident Středoevropské asociace přátel zoo. Jeho

zásluhou se mimo jiné dozvíte, která z uváděných zvířat můžete

spatřit v českých zoologických zahradách. Publikace: Medvědi - Co,Jak,Proč? - svazek 15 - Dr. Udo Gansloßer. Nová encyklopedická edice CO–JAK–PROČ je nejrozsáhlejší řadou populárně-naučných knih pro děti a mládež na českém trhu. Díky pestrému výběru témat se stává z encyklopedie CO–JAK–PROČ skvělý průvodce a pomocník při poznávání světa kolem nás. Pečlivě zpracované texty a informace podané atraktivní a srozumitelnou formou přispívají u dětí nejen k rozvoji čtení, ale především k samostatnému uvažování. Edici tvoří plnobarevné publikace určené čtenářům přibližně ve věku od osmi do čtrnácti let. Ojediněle široké spektrum témat je rozděleno do oborů Člověk a příroda, Člověk a společnost a Věda a technika. Cílem těchto publikací je přiblížit dětem základní znalosti a souvislosti a probudit v nich další zájem o poznávání. V encyklopediích CO-JAK-PROČ najdeš souvislý text nabitý zajímavými informacemi, takže knihu můžeš číst skoro jako příběh. Určitě se Ti bude líbit velké množství aktuálních fotografií, názorných ilustrací, ale i dobových materiálů.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.