Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen FRAUS Komplet Moderní gramatika němčiny -ROM

Knihy

FRAUS Komplet Moderní gramatika němčiny -ROM

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Komplet.. Tato moderně koncipovaná učebnice gramatiky je určena především středoškolským studentům, ale také všem, kteří si potřebují upevnit, prohloubit a utřídit své znalosti gramatiky. Zachycuje všechny důležité gramatické jevy, uspořádané podle slovních druhů a doprovázené českým výkladem. Součástí učebnice jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace FRAUS Komplet Moderní gramatika němčiny -ROM

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 499 Kč

Komplet knihy Moderní gramatika a němčiny a CD-ROM. ... a dál?

Produkt FRAUS Komplet Moderní gramatika němčiny -ROM

FRAUS Komplet Moderní gramatika němčiny -ROM - parametry

Název produktu: FRAUS Komplet Moderní gramatika němčiny -ROM
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 499 Kč
Maximální cena: 499 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Komplet.. Tato moderně koncipovaná učebnice gramatiky je určena především středoškolským studentům, ale také všem, kteří si potřebují upevnit, prohloubit a utřídit své znalosti gramatiky. Zachycuje všechny důležité gramatické jevy, uspořádané podle slovních druhů a doprovázené českým výkladem. Součástí učebnice jsou také části zabývající se skladbou německé věty. Každá kapitola obsahuje řadu cvičení různého stupně obtížnosti určených k důkladnějšímu osvojení právě probíraného gramatického jevu. Řešení všech cvičení je možné najít v klíči, který vychází v odděleném sešitě. V závěru je publikace doplněna kopírovatelnými testy, které slouží k ověření stupně dosažených znalostí. Publikace je přepracovaným a rozšířeným vydáním úspěšné koncipované gramatiky renomovaných autorů. Je vhodná pro středoškolské studenty a gymnazisty. Poskytne dobrou gramatickou průpravu, která je třeba při přípravě na různé typy zkoušek z němčiny (ZD, ZMP, státní jazyková zkouška). Výkladová část učebnice začíná fonetickým úvodem, následuje podrobný gramatický výklad tvarosloví, není opomenuta ani větná stavba a přehled nejdůležitějších pravidel nového německého pravopisu. Publikace: Komplet Moderní gramatika němčiny + CD-ROM - Rostislav Staněk;Eva Berglová. Publikace: Komplet Moderní gramatika němčiny + CD-ROM - Rostislav Staněk;Eva Berglová. ISBN: 80-7238-441-4EAN: 9788072384419Autor: Rostislav Staněk, Eva Berglová  


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.