Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Fraus kompaktní slovník německo-český česko-německý

Knihy

Fraus kompaktní slovník německo-český česko-německý

Hodnocení: 1x
  • 4

50 000 aktuálních hesel - 70 000 významů, 120 000 překladů - gramatika - fonetická transkripce - fotografie s popisky pro vizualizaci slovní zásoby. Obecné slovníky praktického formátu jsou určené pro všechny uživatele cizího jazyka, studenty i dospělé. ¦ 50 000 aktuálních hesel obecné slovní zásoby ¦ ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Fraus kompaktní slovník..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Fraus kompaktní slovník německo-český česko-německý koupíte i tady

Specifikace Fraus kompaktní slovník německo-český česko-německý

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 198 Kč

Obecné slovníky praktického formátu jsou určené pro všechny uživatele cizího jazyka, studenty i dospělé. - 50 000 aktuálních hesel obecné slovní zásoby - gramaticko-lexikální a frazeologické bloky speciálně pro potřeby studenta cizího jazyka - fotografie a ilustrace pro vizualizaci slovní zásoby - jasné vysvětlení významů hesel - hesla obsahují kromě překladů i další důležité doplňující informace, jako významové vysvětlivky ve formě kontextových slov či synonym a označení oborů u odborných názvů - » ... a dál?

Produkt Fraus kompaktní slovník německo-český česko-německý

Fraus kompaktní slovník německo-český česko-německý - parametry

Název produktu: Fraus kompaktní slovník německo-český česko-německý
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 198 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

50 000 aktuálních hesel - 70 000 významů, 120 000 překladů - gramatika - fonetická transkripce - fotografie s popisky pro vizualizaci slovní zásoby. Obecné slovníky praktického formátu jsou určené pro všechny uživatele cizího jazyka, studenty i dospělé. ¦ 50 000 aktuálních hesel obecné slovní zásoby ¦ gramaticko-lexikální a frazeologické bloky speciálně pro potřeby studenta cizího jazyka ¦ fotografie a ilustrace pro vizualizaci slovní zásoby ¦ jasné vysvětlení významů hesel - hesla obsahují kromě překladů i další důležité doplňující informace, jako významové vysvětlivky ve formě kontextových slov či synonym a označení oborů u odborných názvů ¦ doplňující gramatické a stylistické údaje, nepravidelné tvary podstatných jmen, sloves a přídavných jmen ¦ praktická příloha (skloňování podstatných jmen, přídavných jmen a zájmen, číslovky, přehled nepravidelných sloves, stupňování přídavných jmen a příslovcí, předložky, vybrané kapitoly z větné skladby, zeměpisné názvy, příklady psaní dopisů atd.) ¦ přízvuky u německých slov Fraus Kompaktní slovník NČ/ČN je vhodným pomocníkem při výuce studentů i dospělých. Obsahuje 50 000 aktuálních hesel, 70 000 významů a 120 000 překladů, doplňující gramatické a stylistické údaje a v praktické příloze také gramatiku a konverzační obraty.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.