Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen FRAUS Job Matters - Gastronomy UČ

Knihy

FRAUS Job Matters - Gastronomy UČ

Hodnocení: 1x
  • 4

Nadstavbový kurz vhodný zejména pro výuku odborné angličtiny na středních odborných učilištích připravujících profesionály v oboru gastronomie. Mohou jej však využít také provozní zaměstnanci a nižší management podniků veřejného stravování a hotelnictví. Velmi užitečným oddílem učebnice je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace FRAUS Job Matters - Gastronomy UČ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 199 Kč

Nadstavbový kurz vhodný zejména pro výuku odborné angličtiny na středních odborných učilištích připravujících profesionály v oboru gastronomie. Mohou jej však využít také provozní zaměstnanci a nižší management podniků veřejného stravování a hotelnictví. Velmi užitečným oddílem učebnice je abecední slovníček, který shrnuje odbornou slovní zásobu z probraných tematických oblastí. Job Matters Gastronomy ve 20 lekcích zprostředkovává a procvičuje moderní odbornou » ... a dál?

Produkt FRAUS Job Matters - Gastronomy UČ

FRAUS Job Matters - Gastronomy UČ - parametry

Název produktu: FRAUS Job Matters - Gastronomy UČ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nadstavbový kurz vhodný zejména pro výuku odborné angličtiny na středních odborných učilištích připravujících profesionály v oboru gastronomie.

Mohou jej však využít také provozní zaměstnanci a nižší management podniků veřejného stravování a hotelnictví.

Velmi užitečným oddílem učebnice je abecední slovníček, který shrnuje odbornou slovní zásobu z probraných tematických oblastí. Další součástí je vložené audio CD s nahrávkami rozhovorů a textů.

Job Matters Gastronomy ve 20 lekcích zprostředkovává a procvičuje moderní odbornou angličtinu pro gastronomii a hotelnictví.

Vyznačuje se následujícím:

Forma - Moderní layout spolu s bohatým fofografickým a ilustračním materiálem umožňují aktuální výuku oborové angličtiny přizpůsobenou potřebám studentů.

Přehlednost - Každá Unit odpovídá jedné dvoustraně; studenti se budou v knize snadno orientovat.

Provázanost s praxí - Odborně zaměřená témata z každodenního pracovního života zvyšují motivaci.

4 Sklills - Rovnoměrné upevňování všech 4 řečových dovedností, tj. mluvení, psaní, poslech s porozuměním a čtení s porozuměním.

Slovní zásoba - Přehledné uspořádání oborové slovní zásoby usnadňuje její osvojení.

Mezinárodní formát - Výstupní úroveň odpovídá úrovni B1 Společného evropského referenčního rámce.

Učebnice obsahuje celkem 20 strukturovaných lekcí. Tematicky pokrývá základní (Hotel reservations, The tools of the kitchen and restaurant) i specifická odvětví oboru (British tea tradition, Commercial catering). Kniha: Job Matters - Gastronomy UČ + CD; Autor: Deane Neil, Hovorková Martina; Učebnice Job Matters gastronomy je určena učňům a studentům vzdělávacích zařízení pro gastronomii a hotelnictví, kteří se připravují na profesi v uvedených oborech, ale také řemeslníkům používajících ... Job Matters - Gastronomy - učebnice + CD - kolektiv autorů. Job Matters - Gastronomy - učebnice + CD - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.