Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen FRAUS Global Issues in the ELT Classroom

Knihy

FRAUS Global Issues in the ELT Classroom

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Příručka pro učitele Global Issues in the ELT Classroom obsahuje 32 výukových plánů hodin (45-90 min) o globálních tématech - jako např. chudoba, diskriminace žen ve světě, situace lidí žijících ve slumech, klimatické změny, předčasná manželství, problém analfabetismu, Fair Trade, AIDS, nedostatek vody, humanitární ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83768

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace FRAUS Global Issues in the ELT Classroom

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 555 Kč

Publikace: Global Issues in the ELT Classroom - James Thomas. Příručka pro učitele Global Issues in the ELT Classroom obsahuje 32 výukových plánů hodin (45-90 min) o globálních tématech - jako např. chudoba, diskriminace žen ve světě, situace lidí žijících ve slumech, klimatické změny, předčasná manželství, problém analfabetismu, Fair Trade, AIDS, nedostatek vody, humanitární pomoc. Témata byla vybrána na základě osmi Rozvojových cílů tisíciletí OSN. Plány jsou rozděleny podle tří jazykových úrovní: » ... a dál?

Produkt FRAUS Global Issues in the ELT Classroom

FRAUS Global Issues in the ELT Classroom - parametry

Název produktu: FRAUS Global Issues in the ELT Classroom
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 555 Kč
Maximální cena: 555 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Příručka pro učitele Global Issues in the ELT Classroom obsahuje 32 výukových plánů hodin (45-90 min) o globálních tématech - jako např. chudoba, diskriminace žen ve světě, situace lidí žijících ve slumech, klimatické změny, předčasná manželství, problém analfabetismu, Fair Trade, AIDS, nedostatek vody, humanitární pomoc. Témata byla vybrána na základě osmi Rozvojových cílů tisíciletí OSN. Plány jsou rozděleny podle tří jazykových úrovní: preintermediate, intermediate a upper-intermediate. Cílem je přiblížit studentům AJ současné globální problémy zajímavou formou. V dnešním globalizovaném světě je pro studenty nezbytné vědět, co se kolem nich děje a co s tím sami můžou dělat. U mnoha globálních problémů se studenti tedy zamýšlí nad příčinami, dopady a dalšími souvislostmi. Metody, které byly použity, rozvíjí jak kreativitu studentů tak i jejich kritické myšlení. Studenti např. vytváří plakáty, prezentují je, vymýšlí scénky, hrají rolové hry, vyplňují kvízy, pracují s obrázky a videem (tyto materiály jsou k dispozici na www.globalissues.eu ). U mnoha aktivit se pracuji ve dvojicích či skupinkách, což dále vede k rozvíjení některých z klíčových kompetencí. V rámci jazykových cílů jsme se zaměřili na rozvoj všech čtyř dovedností a slovní zásoby. Je pak na samotném učiteli, zda se rozhodne zařadit i další cíl (např. procvičování komparativu, superlativu při srovnávání životních situací dvou lidí, či zařazení užitečných frází pro prezentování plakátů). Každý plán hodiny má dvě části - instrukce pro učitele a pracovní listy pro studenty. V instrukcích pro učitele lze nalézt mnoho návodných otázek pro diskuzi a některé plány jsou doplněny i o infoboxy se základními informacemi o probíraném tématu či zemi. Základní myšlenkou této příručky je, že učitel nemusí být expert na globální problémy, aby je učil. Dne 4. března 2010 ocenila Britská rada tuto inovativní učebnici prestižní cenou. Ukázky: - Global Issues obsah publikace (24,96 KB) - Global Issues damn weather US (62,73 KB) - Global Issues early marriages US (1,45 MB) - Global Issues vicious circle US (402,32 KB) Příručka je určena pro lektory a učitele AJ na SŠ, gymnáziích, VŠ a JŠ. Je napsána v anglickém jazyce. Materiál je vhodný pro práci s mladými a dospělými studenty,jejichž znalost AJ je mírně pokročilá


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.