Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen FRAUS Fyzika 9

Učebnice/Odborná literatura

FRAUS Fyzika 9

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Fyzika 9 pro ZŠ a VG PS - Rauner Karel;Havel Václav;Randa Miroslav. Pracovní sešit obsahuje řadu jednoduchých experimentů, které zdůrazňují praktickou povahu fyziky a jejích zákonů. Zahrnuje doplňovačky a obdobné úkoly, usnadňující pochopení a upevnění vědomostí žáků formou hry. Obsahuje i řadu tradičních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace FRAUS Fyzika 9

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 29 Kč

Pracovní sešit obsahuje řadu jednoduchých experimentů, které zdůrazňují praktickou povahu fyziky a jejích zákonů. Zahrnuje doplňovačky a obdobné úkoly, usnadňující pochopení a upevnění vědomostí žáků formou hry.

Obsahuje i řadu tradičních úloh na převody mezi vyjádřením veličin v různých jednotkách a číselné příklady procvičující zavedené vztahy. Vyjímatelnou přílohou je Přehled učiva fyziky doplněný o přehledné tabulky nejdůležitějších fyzikálních veličin.

... a dál?

Produkt FRAUS Fyzika 9

FRAUS Fyzika 9 - parametry

Název produktu: FRAUS Fyzika 9
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 29 Kč
Maximální cena: 98 Kč
Ušetríte až: 69 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Fyzika 9 pro ZŠ a VG PS - Rauner Karel;Havel Václav;Randa Miroslav. Pracovní sešit obsahuje řadu jednoduchých experimentů, které

zdůrazňují praktickou povahu fyziky a jejích zákonů. Zahrnuje

doplňovačky a obdobné úkoly, usnadňující pochopení

a upevnění vědomostí žáků formou hry. Obsahuje i řadu

tradičních úloh na převody mezi vyjádřením veličin v různých

jednotkách a číselné příklady procvičující zavedené vztahy.

Vyjímatelnou přílohou je Přehled učiva fyziky doplněný

o přehledné tabulky nejdůležitějších fyzikálních veličin.. Publikace: Fyzika 9 pro ZŠ a VG PS - Rauner Karel;Havel Václav;Randa Miroslav. Užitečným doplňkem ke všem učebnicím jsou pracovní sešity. Obsahují řadu jednoduchých efektních experimentů pro samostatnou činnost žáka, které zdůrazňují praktickou povahu fyziky a jejích zákonů. Zahrnují doplňovačky a obdobné úkoly, usnadňující pochopení a upevnění vědomostí žáků formou hry. Obsahují i řadu tradičních úloh na převody mezi vyjádřením veličin v různých jednotkách a číselné příklady procvičující zavedené vztahy. Vyjímatelnými přílohami pracovních sešitů jsou Přehledy učiva fyziky v jednotlivých ročnících doplněné o přehledné tabulky nejdůležitějších fyzikálních veličin. Pracovní sešitFRAUSKniha, čeština, 68 stran Fyzika 9 - Kolektiv autorů


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.