Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Franz Werfel: Zpronevěřené nebe

Knihy

Franz Werfel: Zpronevěřené nebe

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Zpronevěřené nebe - Příběh služebnice - Franz Werfel. Zpronevěřené nebe (Der veruntreute Himmel, 1939) je jediným z románů Franze Werfela, který dosud nebyl přeložen do češtiny. Po jeho dokončení ve francouzském exilu se Werfel vyjádřil, že tento příběh pokládá za jednu ze svých nejzdařilejších knih: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85627

Jaké má kniha
Zpronevěřené nebe
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Franz Werfel: Zpronevěřené nebe

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 284 Kč

Zpronevěřené nebe (Der veruntreute Himmel, 1939) je jediným z románů Franze Werfela, který dosud nebyl přeložen do češtiny. Po jeho dokončení ve francouzském exilu se Werfel vyjádřil, že tento příběh pokládá za jednu ze svých nejzdařilejších knih: "Zpronevěřené nebe je jistě jedna z mých co do architektoniky nejnáročnějších knih… Vzorem pro vyprávění je do jisté míry hudební fuga… Tématem je smrt a to, co následuje po ní." Před odevzdáním do tisku poprosil Werfel o posouzení své přátele Liona » ... a dál?

Produkt Franz Werfel: Zpronevěřené nebe

Franz Werfel: Zpronevěřené nebe - parametry

Název produktu: Franz Werfel: Zpronevěřené nebe
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 284 Kč
Maximální cena: 284 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Zpronevěřené nebe - Příběh služebnice - Franz Werfel. Zpronevěřené nebe (Der veruntreute Himmel, 1939) je jediným z románů Franze Werfela, který dosud nebyl přeložen do češtiny. Po jeho dokončení ve francouzském exilu se Werfel vyjádřil, že tento příběh pokládá za jednu ze svých nejzdařilejších knih: "Zpronevěřené nebe je jistě jedna z mých co do architektoniky nejnáročnějších knih… Vzorem pro vyprávění je do jisté míry hudební fuga… Tématem je smrt a to, co následuje po ní." Před odevzdáním do tisku poprosil Werfel o posouzení své přátele Liona Feuchtwangera a Reného Schickeleho: oba nešetřili chválou a pokládali knihu za jedno z nejlepších autorových děl. Román měl pod titulem The Embezzled Heaven velký úspěch ve Spojených státech a byl i dvakrát zfilmován (1958 a 1990). Publikace: Zpronevěřené nebe - Příběh služebnice - Franz Werfel. Franz WerfelBarrister a Principal 2011Kniha, čeština, 320 stran Autor knihy Franz Werfel, Vydavatelstvo Barrister a Principal


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.