Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Františka Kaplová: Obchodní provoz pro SOU obor prodavač

Učebnice/Odborná literatura

Františka Kaplová: Obchodní provoz pro SOU obor prodavač cena od 0 Kč

Františka Kaplová: Obchodní provoz pro SOU obor prodavač

Hodnocení: 1x
  • 4

Základ učebnice tvoří text ověřený výukou obchodního provozu na SOU, OU a PrŠ, Olomouc, Štursova 14, v praxi mistry odborného výcviku. Učebnice je zpracována dle platných osnov oboru PRODAVAČ, je rozložena do tří částí podle ročníků: - první část je věnována prodejně, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Františka Kaplová: Obchodní provoz pro SOU obor prodavač - parametry

Název produktu: Františka Kaplová: Obchodní provoz pro SOU obor prodavač
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Základ učebnice tvoří text ověřený výukou obchodního provozu na SOU, OU a PrŠ, Olomouc, Štursova 14, v praxi mistry odborného výcviku.

Učebnice je zpracována dle platných osnov oboru PRODAVAČ, je rozložena do tří částí podle ročníků:

- první část je věnována prodejně, základní jednotce maloobchodu, seznamuje s vnější i vnitřní úpravou prodejny, jejím zařízením, informuje o formách prodeje a poskytovaných službách

- druhá část seznamuje s problematikou maloobchodu, popisuje maloobchodní operace a techniku prodeje

- třetí část se zabývá velkoobchodní činností, základními předpisy týkající se prodejem zboží

Kniha dynamicky sleduje rozvíjející a zdokonalující se prodej konečnému spotřebiteli, zachycuje všechny poslední změny trhu, sítě prodejen, které začínají ovládat nadnárodní společnosti přinášející do obchodního provozu mnoho nového.

Recenze učebnice:

Obchodní provoz je činností dynamickou, stále se rozvíjející a zdokonalující prodej zboží konečnému spotřebiteli. Výuka obchodního provozu vyžaduje od vyučujících stále sledovat, co se děje na trhu. V průběhu posledních pěti roků se významně změnila síť prodejen, trh se spotřebním zbožím začínají ovládat nadnárodní obchodní společnosti, které přinášejí do obchodního provozu mnoho nového. Základ tvoří text, který je ověřený výukou obchodního provozu na SOU, OU a PrŠ, Olomouc, Štursova 14, v praxi mistry odborného výcviku. Rovněž jsem čerpala z vlastních zkušeností vedoucí prodejny.

Učebnice je rozložena do tří kapitol podle ročníků. Jednotlivé tematické celky jsou přizpůsobeny učební osnově oboru Prodavač. V učebnici najdete základní učivo, které si musí žáci osvojit. Za každým tématem je provedeno stručné shrnutí, jsou uvedeny kontrolní otázky k ověření získaných znalostí. Pod čarou uvádím příklady nebo zajímavé informace, které mě zaujaly v odborných časopisech Obchodník a Moderní obchod.

Učebnice je určena jak pro učitele odborných předmětů, tak pro žáky, základní informace o problematice obchodu z ní mohou čerpat i budoucí podnikatelé – obchodníci. První díl je věnován prodejně, základní jednotce maloobchodu. Seznamuje s vnější i vnitřní úpravou prodejny, jejím zařízením, informuje o formách prodeje a poskytovaných službách. Obsahem druhého dílu je problematika maloobchodu, popsané jsou jednotlivé typy maloobchodních jednotek, seznamuje s maloobchodními operacemi a technikou prodeje. Třetí díl je věnován velkoobchodní činnosti a základním předpisům, které se týkají prodeje zboží.

Doufám, že učebnice bude všem dobrou pomůckou, jak se vyznat v problematice obchodního provozu. "Obchodní provoz pro střední odborná učiliště obor Prodavač"Františka KaplováJedná se o antikvární zboží. Kniha je ve výborném stavu, pouze ořízka a přední desky jsou lehce ohmatané!!!! pro střední odborná učiliště obor prodavač - OLOMOUC - Jazyk: CZ - 152 str. - ISBN: 80-7182-131-4 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.