Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen František Tichý: Princ se žlutou hvězdou

Próza - beletrie

František Tichý: Princ se žlutou hvězdou

Hodnocení: 1x
  • 4

Princ se žlutou hvězdou - Život a podivuhodná putování Petra Ginze - František Tichý. Život a podivuhodná putování Petra Ginze… z Prahy přes Terezín a Birkenau do Vesmíru a dál Kniha přibližuje život a tvorbu nadaného pražského chlapce, který byl jako židovský míšenec v roce 1942 internován v terezínském ghettu a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Princ se žlutou hvězdou
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? František Tichý: Princ se žlutou hvězdou koupíte i tady

Specifikace František Tichý: Princ se žlutou hvězdou

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 222 Kč

Život a podivuhodná putování Petra Ginze… z Prahy přes Terezín a Birkenau do Vesmíru a dál Kniha přibližuje život a tvorbu nadaného pražského chlapce, který byl jako židovský míšenec v roce 1942 inte ... a dál?

Produkt František Tichý: Princ se žlutou hvězdou

František Tichý: Princ se žlutou hvězdou - parametry

Název produktu: František Tichý: Princ se žlutou hvězdou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 222 Kč
Maximální cena: 331 Kč
Ušetríte až: 109 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Princ se žlutou hvězdou - Život a podivuhodná putování Petra Ginze - František Tichý. Život a podivuhodná putování Petra Ginze… z Prahy přes Terezín a Birkenau do Vesmíru a dál Kniha přibližuje život a tvorbu nadaného pražského chlapce, který byl jako židovský míšenec v roce 1942 internován v terezínském ghettu a později, v necelých 17 letech, zavražděn v plynové komoře koncentračního tábora Birkenau. V Terezíně organizoval vydávání tajného časopisu Vedem. Jedna z jeho kreseb se proslavila, když ji s sebou do vesmíru (na palubě raketoplánu Columbia) vzal první izraelský kosmonaut. Kniha přibližuje Petrovu rodinu, dětství, život v protektorátní Praze i aktivity v Terezíně. Podrobně se věnuje organizaci výchovy chlapců na domově 1 v terezínském ghettu, vč. vývoje dětské samosprávy i každodenním reáliím života v ghettu. Autor vytvořil neuvěřitelně čtivý příběh, napínavý a navzdory tragickým reáliím prodchnutý nadějí a životem. Vzhledem k tomu, že jde o historickou biografii, je atraktivní vyprávění doplněno řadou autentických historických textů i obrazových materiálů, které dosud nebyly publikovány a které vycházejí poprvé díky spolupráci a přispění muzea Yad Vashem v Jeruzalémě, Židovského muzea v Praze a řady dalších institucí a osobností, včetně Petrovy sestry Chavy Pressbureger. Princ se žlutou hvězdou - Život a podivuhodná putování Petra Ginze - František Tichý od nakladatelství v kategorii Historie a military | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha Davida Busse je první publikací evoluční psychologie o sexuálních strategiích vycházející v češtině. Tento nový směr v psychologii se snaží rekonstruovat problémy, které museli řešit naši předkové ve svém primitivním prostředí a z těchto premis odvodit jejich současné chování. Kniha je zvláště cenná tím, že nám pojmenovává a zpřehledňuje naše neuvědomované motivy, potřeby, postoje a následně i tužby, přání. Může nám pomoci, abychom více porozuměli různým partnerským/manželským rozporům, nevěrám, rozchodům, tahanicím o děti... Určeno, psychologům, socilogům studentům psychlogie, biologie a příbuzných oborů především však laické veřejnosti.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.