Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen František Táborský: Cílové sporty

Knihy

František Táborský: Cílové sporty

Hodnocení: 0x
  • 4

Všem sportovcům a jejich příznivcům, trenérům mládeže, učitelům, vychovatelům, studentům tělesné výchovy a sportovním novinářům přináší tato v publikace základní informace o 29 známých i neznámých cílových sportech. Smyslem těchto sportů je snaha dopravit soutěžní předmět, kterým může být např. míček, koule, kamenný ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.5
skladem

Jaké má kniha
Cílové sporty
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace František Táborský: Cílové sporty

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 104 Kč

Cílové sporty - František Táborský z kategorie Knihy | Zdraví, Hubnutí a Sport | Sport od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! ... a dál?

Produkt František Táborský: Cílové sporty

František Táborský: Cílové sporty - parametry

Název produktu: František Táborský: Cílové sporty
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 104 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 45 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Všem sportovcům a jejich příznivcům, trenérům mládeže, učitelům, vychovatelům, studentům tělesné výchovy a sportovním novinářům přináší tato v publikace základní informace o 29 známých i neznámých cílových sportech. Smyslem těchto sportů je snaha dopravit soutěžní předmět, kterým může být např. míček, koule, kamenný kotouč, co nejblíže a co nejpřesněji ke stanovenému cíli nebo do terče či jamky. Autor se podrobně zabývá soutěžním prostorem, náčiním, chováním soutěžících při hře a popisuje základní pravidla. Krátce uvádí i historii a organizaci každého z uvedených sportů. Text je doplněn názornými obrázky s popisem hřišť, drah, branek, cílových polí, cílových předmětů, stolů, terčů a např. i palných zbraní, luků a kuší. (základní pravidla, organizace, historie) Cílové sporty - František Táborský z kategorie Knihy | Zdraví, Hubnutí a Sport | Sport od Grada naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.